Депортиво Алавес победи Селта с 3:1 в двубой от предпоследния кръг на испанското футболно първенство.

Баските изиграха силно първо полувреме, в което реализираха три безответни гола, чрез Ману Гарсия (5'), Зухаир Федал (18') и Дейверсон (38').

Яго Аспас запази честта на "небесносините" с попадение от дузпа четвърт час преди края.

Манчестър Юнайтед и Селта Виго завършиха 1:1

Отново драма на "Олд Трафорд"! 10 от Юнайтед класираха "червените дяволи" на финал в Лига Европа!

И двата отбора останаха с човек по-малко след директни червени картони

Тимът от "Балаидос" беше видимо уморен и с понижено самочувствие след драмата с Манчестър Юнайтед в четвъртък.

От своя страна виторианци влизат във форма за финала за Купата на краля срещу Барселона, който е на 27 май.

В Испания: Барса печели битката с Реал за бек на Алавес, праща Жорди Алба в Атлетико (Мадрид)

Странен трансфер...

Следващият мач на Селта е в сряда вечер, срещу Реал (Мадрид) и той ще даде много отговори в борбата за титлата в Испания.