Расинг Сантандер победи Севиля с 3:2 в драматичен мач от испанската Ла Лига. Шоуто започна още в 12-ата минута, когато Пабло Пинилос намери отлично Кристиан Фернандес, който откри резултата.

Само 3 минути по-късно Севиля получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Алваро Негредо, но той би несериозно и не успя да порази целта. Така се стигна до 19-ата минута, когато Иван Ракитич си вкара нелеп автогол и домакините поведоха с 2:0.

В 39-ата минута първият голмайстор за Расинг Кристиан Фернандес получи директен червен картон и бе принуден да напусне терена на „Ел Сардинеро". Само минута по-късно Севиля върна един гол. Иван Ракитич центрира, а Федерико Фацио с глава вкара топката в мрежата на домакините.

След почивката Севиля натисна, но отбраната на домакините се справяше с всяка една опасност. В 83-ата минута Кенеди направи фаул в наказателното поле на Сантандер и главният съдия показа за втори път бялата точка. Опитният Луиш Фабиано застана зад топката и хладнокръвно реализира за 2:2. Точно когато всички на стадиона очакваха последния съдийски сигнал, Мануел Арана вкара за крайното 3:2 в полза на домакините.