Треньорът на Славия Златомир Загорчич изрази задоволството си от победата с 2:0 над Дунав. Ето какво сподели специалистът след края на мача:

"Доволен съм от трите точки, но не съм доволен от играта ни през първото полувреме. Много съм доволен от първия гол, който вкарахме. Искам всеки мач да играем по този начин.

Днес напрежението бе голямо след двете поредни загуби в първенството и отпадането от евротурнирите. Това бе ясно видимо през първата част с големия страх и пазенето от единоборства. За наш късмет успяхме да си спечелим мача и смятам, че бе напълно заслужено.

Ако съперникът бе повел, за нас щеше да е много по-трудно да се върнем в мача. За наш късмет Жоро пак успя да спаси дузпата. Второто полувреме след гола Славия вече приличаше на това, което бе преди месец", заяви Загорчич.