Старши треньорът на Славия - Златомир Загорчич коментира пред "Диема" спечелената точка тази вечер. "Белите" успяха да измъкнат равенството при гостуването си на Верея (1:1) в мач от 11-я кръг на Първа лига.

Верея и Славия завършиха 1:1

Скандално съдийство в Стара Загора лиши Верея от нова победа (ВИДЕО)

Старозагорци все пак запазват третото място в Първа лига към този момент

"Мога да бъда доволен, мога да бъда и недоволен от тази точка. Мачът може да се раздели на три части. В първата играхме добре, вкарахме, после направихме много слаба втора част и накрая в третата се представихме отново много добре и можехме да стигнем и до победата. Проблемът бе, че се подведохме по стила на игра на Верея с дълги топки. Те са много добри в това, докато за нас това е слабост. През първото полувреме имаше много спорни ситуации, а ние изпуснахме и чисти положения. За отбор като Славия имахме много положения и е срамота, че ги пропуснахме. Верея много искаше да спечели този мач и е нормално да бъдат по-напрегнати. Сега ще починем 3 дни и във вторник започваме да се готвим за следващите мачове", каза Загорчич.

Ивайло Димитров: Златомир Загорчич ми вдъхна увереност и головете се покачиха

Косъма: Загорчич ми вдъхна увереност и головете се покачиха