Крилото на Славия Момчил Цветанов вече гледа към следващия мач на "белите". Тази вечер те загубиха с 0:2 от Витоша (Бистрица) на "Васил Левски", но Чико е категоричен, че срещу ЦСКА ще изглеждат по различен начин.

Витоша (Бистрица) победи Славия с 2:0 като гост

Славия отнесе звучен шамар от преобразения отбор на Витоша

Даниел Кутев донесе победата на "тигрите"

"В нас си е вината, треньорът обърна внимание към отбора на Витоша, вината си е наша, през първата част ни вкараха два гола, второто полувреме се затвориха, не си реализирахме положенията.

Честитя победата на Витоша, тежка загуба за нас, но има много мачове, сега мислим за двубоя с ЦСКА. Не трябва да допускаме тези грешки от днес, ще се опитаме да измъкнем точка или 3 от ЦСКА. Боеспособен отбор са, но мисля, че ние можем да се противопоставим, ще създадем проблеми на ЦСКА", заяви Момчил Цветанов пред "Диема спорт".

Загорчич: Не сме подценили Витоша, изморени сме физически и психически

"Прехвърлянето от Европа в Първа лига е тежко"