Президентът на Славия Венцеслав Стефанов даде мнението си пред "Спортал" след победата над ЦСКА с 1:0. Босът на най-стария столичен отбор изрази задоволство от спечелените три точки и коментира писанията за негово евентуално оттегляне.

"Доволен съм. Всяка победа над ЦСКА е сладка. Все пак Славия и ЦСКА са единствените български отбори, достигали до полуфинал в Европа. Казват, че най-грозната победа е по-добра от най-красивата загуба, а ние напротив - играхме по-добре от ЦСКА и си ги бихме напълно заслужено. Даже можеха и повече голове да им вкарат нашите момчета.

ЦСКА - Славия 0:1

Трагичен ЦСКА продължи да потъва! Бусато спаси "червените" от разгром срещу Славия

"Белите" с първа шампионатна победа над своя съперник от шест години насам

Ако първото полувреме бяхме вкарали втори гол, затваряхме мача по-рано. Но си ги бихме и взехме трите точки. На ЦСКА отборът си е почти същият от миналия сезон, тогава просто организацията им беше по-добра. ЦСКА обаче си е ЦСКА.

Дали ще се оттеглям? Рано е да се говори за оттегляне. Просто един ваш колега ме попита дали ще се оттеглям и изтъкна, че Гриша Ганчев вече се оттегли. Казах му, че няма нищо вечно. Това е истина. Но, както казах, рано е да говорим за оттегляне. В продълженията съм, но съм в началото на продълженията. От тези продължения, които са две по 15 минути, няма "златен гол", каза бизнесменът.