Старши-треньорът на Септември - Николай Митов, коментира поражението на отбора си с 0:2 от Ботев (Враца) в мач от петия кръг на Първа Лига. Въпреки неуспеха, Митов посочи някои положителни моменти, особено през второто полувреме.

"Видях позитиви, тъй като през второто полувреме успяхме да натиснем и играхме по-свободно - така трябва да започваме от самото начало. Въпреки това, проблемите са в защитата - допускаме голове от наши грешки. Нужна е стабилност отзад, знам, че там е основният проблем.

Когато правим грешки, те често водят до голове за съперника, а това допълнително намалява увереността ни. Не започваме от нулата, а по-скоро от минус нулата - много е трудно.

Имаме нужда от увереност и организация на терена. Можеше дори да получим трети гол, защото рискувахме прекалено".

Митов завърши изказването си с увереност, че екипът ще работи усилено, за да преодолее проблемите и да подобри резултатите в предстоящите мачове.

Ботев (Враца) - Септември 2:0 в мач от Първа лига