Рома запази дистанцията от 7 точки зад лидера Ювентус и след 25-я кръг в Серия "А". "Вълците" на Лучано Спалети събраха актив от 56 точки, след като разбиха категорично Торино с 4:1 на "Олимпико" в Рим.

Домакините набързо решиха нещата в своя полза още преди да са изтекли 20 минути.

Намиращият се в удивителна форма - Един Джеко, първи прониза Джо Харт още в 10-та минута, а седем по-късно домакините поведоха с 2:0, след като и Мохамед Салах реализира попадение.

До края на първата част резултатът остана непроменен, но за радост на зрителите, и най-вече привържениците на Рома, през втората част "вълците" стигнаха до още два гола.

Паредес оформи класическото 3:0 в 65-та минута, а Макси Лопес върна едно попадение за гостите от Торино след диагонален удар отляво в наказателното поле.

В добавеното време на срещата, Раджа Наинголан с типичен удар извън наказателното поле се възползва от асистенция на резервата Франческо Тоти, за да оформи крайното 4:1 за Рома!