Кротоне очаквано загуби домакинството си на Рома в мач от 24-ия кръг на Серия "А".

Двубоят завърши с успех с 2:0 за гостите от столицата.

Точни в тяхна полза бяха Наинголан и Джеко. Първият се разписа в откриващото, а вторият - през заключителното полувреме от сблъсъка.

Иначе срещата не започна никак по вкуса на Джеко, който пропусна да се разпише от бялата точка след 17 минути игра.

Снимка 274595

5 минути преди почивката Наинголан все пак внесе известно спокойствие в редиците на тима си, с попадение за 0:1.

Раджа вече бе прилякъл сериозно внимание върху себе си преди началото на двубоя, но не личеше да е ни най-малко притеснен от този факт.

Лучано Спалети: Раджа Наинголан е идиот, но пък е добро момче

Спалети: Наинголан е идиот, но пък е добро момче

"Изказването му е идиотско, но си е наш"

В 77-ата минута Джеко все пак се реваншира за пропуска си от бялата точка, като оформи оказалото се и крайно 2:0, в полза на римляните.

Снимка 257991

Рома гонеше задължителен успех в днешната си визита, за да не даде възможност на шампиона Ювентус да увеличи още повече аванса си на върха.

Лучано Спалети не можеше да разчита на контузената легенда Франческо Тоти, който изобщо не попадна в групата.

Съпругата на Тоти: Франческо спира с футбола

Самият футболист не изглежда убеден в това...

За домакините Александър Тонев игра, но не впечатли с изявите си на терена.

В Италия съсипаха Александър Тонев за играта му срещу Ювентус

В Италия съсипаха Тонев за играта му срещу Юве

"Някой видя ли го?"

През този сезон "вълците" се представят на приливи и отливи при гостуванията си, което е основната причина за изоставането от Юве. Те имат 6 победи, толкова загуби и 2 равенства далеч от Вечния град, като единият им успех бе над Лацио като символичен гост.

През кампанията Кротоне има три успеха и трите вкъщи, но по никакъв начин не успя днес да се противопостави на поредния гранд на Апенините.

Рома победи Фиорентина с 4:0