Наставникът на Рома Жозе Моуриньо коментира победата в мача от 18-ия кръг на Серия А с Аталанта (4:1).

"Настроението беше страхотно. Футболистите разбраха, че в мача срещу Аталанта е невъзможно да се контролира играта през всичките 90 минути, разбраха, че понякога ще трябва да се защитават дълбоко.

Отборът се представи отлично във всички отношения. Реферът работи чудесно и предвид агресивния стил на игра на Аталанта, имахме нужда от опитен съдия на високо ниво.

Аталанта - Рома 1:4 (Развой на срещата по минути)

Двама англичани вкараха за "вълците"

Постоянно чувах, че Рома не е победила съперник от топ 5 от 19 месеца. Сега може да се каже, че тя не ги биеше 20 минути.

Не искам да говоря за Интер, мисля, че този отбор е ниво по-високо от всеки отбор в Италия. А срещу клубове като Аталанта, Милан, Наполи не е достатъчно да се играе агресивно или тактически организирано. Всичко трябва да е перфектно", заяви Жозе.