Един Джеко заяви, че Рома може да елиминира Лион на осминафиналите на Лига Европа, въпреки пасивът от две попадения (2:4), инкасиран след първия мач от тази фаза.

"Ще бъде трудно, защото трябва да вкараме поне два гола. Те са много силен отбор, но мисля, че и ние също сме силни. Това обаче трябва да го докажем утре. Трябва да играем както в първото полувреме във Франция.

Да бъдем концентрирани през всичките 90 минути. Този сезон още не е приключил, можем да подобрим играта си и се надявам утре да го покажем", каза Джеко.

Лион разби Рома в голямото дерби на Лига Европа

Лион напомни за златните си години след здрав бой по Рома

"Джалоросите" паднаха "само" с 2:4 във Франция, надеждите им за четвъртфинал обаче остават живи

"Смятам, че можем да отстраним Лион. Когато бях в Манчестър Сити, спечелихме първата титла то 44 години в последните 3-4 минути на последния мач, защото след 90-та я губихме. После аз вкарах, а след това и Серхио Агуеро. Така че трябва да вярваме винаги", добави босненецът.

Феновете на Рома обявиха бойкот на мача, което не се прие добре сред играчите. "Според мен ще е най-добре да кажат какво има вътре на стадиона. Видяхте и в Лион каква подкрепа получиха французите от феновете си.

Благодарение на тях те вкараха три гола. Дано ситуацията при нас се промени, защото отборът има нужда от подкрепа", каза още Джеко.