Отборът на Рома отново се издъни в Серия "А", след като при днешната си визита на Болоня записа загуба с 0:2 в мач от петия кръг в първенството.

Резултатът бе открит в 36-ата минута, когато Федерико Матиело получи хубаво центриране в наказателното поле на "вълците" и с фамозен удар мушна топката в долния ляв ъгъл за 1:0.

Снимка 379874

Източник: Twitter

Второто попадение за домакините дойде в 59-ата минута, когато Сантандер пое добро подаване от Фалчинели и със страхотен удар от границата на пеналта шокира Рома за втори път - 2:0.

Това е втора загуба за "вълците" от началото на сезона, които се намират на 12-ото място в Серия "А" с актив от едва пет точки. Болоня пък е 18-ти с четири.

Победа номер четири за Наполи, "партенопеите" се изравниха с Ювентус на върха в Серия "А"