Зинедин Зидан отказа да подаде оставката си. Треньорът на Реал (Мадрид) заяви категорично, че остава в клуба, след загубата от Шахтьор (Донецк) с 0:2 в Шампионската лига.

"Не, няма да си подам оставката. Ние ще продължим напред. През първото полувреме играхме много добре. Ако ние бяхме вкарали първи, нещата щяха много да се променят. Имахме положения, уцелихме и греда. Топката не искаше да влезе и беше трудно.

Имали сме и винаги ще имаме деликатни моменти. Намираме се в лоша серия по отношение на резултатите, това е реалността. Но трябва да продължим напред. Това беше финал, подготвихме се много добре, направихме прилична първа част, но знаем, че ни остава още един мач, който трябва да спечелим.

Да, имам сили и ще дам всичко от себе си. В Ла Лига не заслужавахме да спечелим, но днес - да. Такъв е футболът. Трябва да вдигнем глава и да мислим за следващия мач", каза Зидан.

Шахтьор пак удари Реал (Мадрид), пътят за "кралете" към осминафиналите ще е труден

Украинците победиха мадридчани с 2:0