Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан прие спокойно драматичната загуба от Севиля снощи. "Кралете" водеха с 1:0 до последните минути на "Рамон Санчес Писхуан", но автогол на Серхио Рамос и попадение на Стеван Йоветич обърнаха мача.

"Позволихме си да се отпуснем в последните минути и ни обърнаха. Такива загуби се приемат трудно, но това е футболът. 85 минути играхме на ниво, след което загубихме концентрация. Трябва да приемем резултата. Ще използваме поражението като мотивация за следващия мач. Знаехме, че рано или късно ще загубим. Горд съм с играчите. Автоголът беше просто лошо стечение на обстоятелствата. Севиля показа, че е претендент за титлата.

Ако не броим грешките за головете, съм доволен от представянето ни. Няма да променяме нищо съществено. Трябва просто да насочим вниманието си към предстоящия мач за Купата на Краля срещу Селта. Гордея се със Серхио Рамос. Той показа характер", каза Зизу.