45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първата част от сблъсъка предложи много емоции на феновете по трибуните, които едва ли са останали недоволни от видяното.

Сблъсъкът не започна по възможно най-добрия начин за домакините, що се касае до резултата в него, като в 23-ата минута, след множество пропилени с лека ръка шансове в предни позиции, те се оказаха в ролята на догонващи в резултата.

Адриан Лопес даде преднина на гостите, разписвайки се от непосредствена близост, останал пред опразнената врата.

Девет минути по-късно Реал все пак съумя да се върне в мача, с гол на Начо, натоварен с тежката задача да замества капитана на "кралете" Серхио Рамос тази вечер.

Обратът стана пълен три минути преди почивката, когато с фамозен и прецизен изстрел Гарет Бейл покачи на 2:1 за столичани, за радост на треньора Зинедин Зидан.

Звездата на "галактикос" Кристиано Роналдо се отличи с няколко пропуска, но не успя да намери верния път към вратата на Супердепор.

45′

Почивка.

42′

ГООООООООООООООООЛ!!!

Пълен обрат - 2:1 за Реал (Мадрид)!

Изключително попадение на Гарет Бейл, който стреля силно, топката се отби в дясната греда на вратата, пазена от Рубен и влетя в мрежата му!

38′

Жълт картон за Андоне.

32′

ГОООООООООООООООЛ!

1:1!

Попадение на Начо, който се пласира по чудесен начин в полето на Депортиво и връща състава си в двубоя!

30′

Марсело стреля!

Рубен избива топката, която се връща в ръцете му, след като рикошира и в страничната греда.

28′

Роналдо стреля от близка дистанция!

Рубен отразява удара му с върха на пръстите си.

23′

ГОООООООООООООЛ!

1:0 за Депортиво!

Попадение на Адриан Лопес!

Футболистът на гостите получи добро подаване и пред опразнената пред себе си врата не сгреши, откривайки резултата.

16′

Слаб удар на Москера.

Навас лови.

Топката едва стигна до стража на Реал.

14′

Подавания назад и встрани за Реал (Мадрид).

Гостите са затворили всички подстъпи към вратата си.

10′

Тактиката, която очевидно изпробва Зинедин Зидан - с атаки по крилата и прострелни центрирания, все още не е оправдана.

Защитниците на съперника изглеждат подготвени за подобни действия на "кралете".

6′

Майорал стреля!

Топката е избита от стража на гостите.

Чудесна възможност за "кралете", но късметът не беше на тяхна страна.

4′

Отново пас на Бейл към Роналдо.

Изстрел на португалеца с глава, но кълбото минава над вратата.

3′

Центриране на Бейл към Роналдо!

Вратарят на Депортиво лови топката в ръцете си.

2′

Две поредни акции за домакините.

Без точен завършващ изстрел в полза на "кралете".

1′

Ковачич Експозито

Реал (Мадрид) е домакин на Депортиво (Ла Коруня) в двубой от 20-ия кръг на испанското футболно първенство. Мачът "Сантяго Бернабеу" започва в 17:15 часа.

Столичният тим има само една победа в последните си пет мача в Ла Лига, което е катастрофално за тима. "Белия балет" надигра Леганес с 1:0 в средата на седмицата в първи мач от 1/4-финалите за Купата на Краля.

Реал (Мадрид) позволи на Кристиано Роналдо да напусне!

Реал даде "свободно" на Кристиано!

Юнайтед или ПСЖ - това е въпросът!

В изиграни десет домакинства от началото на сезона Реал имат едва пет победи. Последните си два мача у дома те дори загубиха без да отбележат попадение. Въпреки че бяха с отслабен състав, столичани стигнаха до късно победно попадение, което бе отбелязано от младата звезда на тима Марко Асенсио.

Серхио Рамос е големият липсващ. Карим Бензема се върна от лазарета, но вероятно няма да е във форма за игра. Очаква се Кристиано Роналдо и Гарет Бейл отново да водят атаката след получената почивка през седмицата срещу Леганес.

Зинедин Зидан: Няма да привличаме нови футболисти през този трансферен прозорец

"Между мен и клуба няма разногласия"

Положението за Депортиво е тежко, тъй като тимът се намира в зоната на изпадащите. Това бе логично с оглед на последните им девет шампионатни мача, в които записаха само една победа при шест загуби.