Директен червен картон за резервата Кан-Ин Ли за няколко полседователни ритника на Рамос.

ГООООЛ! Карим Бензема разстреля Силесен. Французинът получи топката от Асенсио и след хубава докосване елиминира защитник на Валенсия.

Винисиус можеше да вкара трети гол, но решио да подава на Асенсио.

Винисиус сменя Еден Азар.

77′

Кан-Ин Ли смени Родриго. Последна смяна за Валенсия.

74′

ГОООЛ! Марко Асенсио вкара гол след първото си докосване след почти година отсъствие от терените. Той засече пас на Менди. Французинът финтира отляво и стигайки до аутлинията даде хубав пас назад.

73′

Марко Асенсио сменя Федерико Валверде.

69′

Коклен влезе на мястото на Дани Парехо.

65′

Ново спасяване на Силесен след удар на Модрич.

61′

ГООООЛ! Карим Бензема беше изведен от Еден Азар. Французинът разстреля Силесен. Преди това Азар подаде на Модрич, който върна топката към белгиеца.

59′

Гонсало Гедес смени Максимилиано Гомес.

59′

Черишев смени Солер.

58′

Кевин Гамейро сменя Феран Торес.

57′

Поредна добра намеса на Силесен след силен удар на Валверде. Рамос преди това не можа да шутира.

50′

Играта се води изцяло в половината на Валенсия.

Снимка 484321

45′

Отборите традиционно за времето на пандемията излизат на терена поотделно.

45+5′

Много положения, но резултатът е 0:0.

Снимка 484318

45+3′

Силесен спаси удар на Азар. Натиск на Реал в последните минути.

45′

Силесен спаси слаб удар с глава след корнер. Пет минути добавено време.

43′

Спасяване на Куртоа при силен далечен удар на Кондогбия.

33′

Почивка за пиене на вода.

29′

Карвахал излезе сам срещу вратаря отдясно след рикошет. Силсен отново спаси с крак. Шести точен удар за Реал.

24′

Хосе Гая получи жълт картон за протест срещу отменения гол.

21′

Родриго вкара отблизо за Валенсия след подаване отляво. Макси Гомес беше в засада, но не влияеше на играта.

Главният съдия отиде да прегледа лично ситуацията и отмени попадението.

14′

Греда. Родриго Морено надбяга защитата отляво и стреля по земя. Топката се отклони от лявата греда на вратата на Реал.

11′

Бензема изведе Азар сам срещу вратаря. Силесен спаси с крак.

10′

Тибо Куртоа излезе до тъча за да изчисти.

1′

Започна мачът на "Алфредо ди Стефано". Рефер е Санчес Мартинес.

Хавиер Ернандес Рубен Собрино

Мачът от 29-и кръг на испанската Примера Дивисион между Реал (Мадрид) и Валенсия може да се окаже решаващ за определянето на новия шампион. Грандът от Мадрид няма право на грешка, защото изостава с 5 точки зад Барселона, който е с мач повече.

Реал поддържаше преднина от три точки в началото на годината, но преживя срив преди прекъсването през март. В първия мач след рестарта Реал се наложи над Ейбар с 3:1.

Валенсия е на осма позиция с 43 точки. Дори и частичен успех за "прилепите" че е важен в битката за място в Лига Европа. Те все още могат да мечтаят и за ново участие в Шампионската лига, но за такова днес ще е нужна победа. На 12 юни Валенсия изпусна победата срещу Леванте, след като двата тима си вкараха два късни гола.

На 15 декември във Валенсия мачът с Реал завърши при резултат 1:1. Срещата ще се играе на помощния стадиона на мадричани "Алфредо ди Стефано.