Реал (Мадрид) пропусна чудесен шанс да спечели пълен актив от три точки при домакинството си на далеч по-скромния, като селекция, състав на Валядолид.

Спорът между двете единайсеторки в Ла Лига приключи без победител, при резултат 1:1.

Футболистите на треньора Зинедин Зидан доминираха през първото полувреме, но до отбелязване на попадение така и не се стигна.

Снимка 439890

Източник: Twitter

През втората част домакините продължиха да диктуват темпото, но не успяваха да стигнат до вратата на Валядолид.

Все пак Карим Бензема успя да го направи и зарадва по-голямата част от зрителите, които бяха по трибуните на "Бернабеу". Французинът се разписа 8 минути преди края на двубоя, като по всичко изглеждаше, че това ще бъде победният гол за тима.

Зидан: Гарет Бейл е важен играч за Реал

"Не си представям Реал без Кейлор Навас"

Малко след това обаче Серхио Гуардиола Наваро шокира "белия балет" с гол за оказалото се и крайно 1:1.

Така Реал има 4 точки след първите два кръга в първенството, като към момента тимът се намира на второто място в класирането. Валядолид е със същия актив и е трети.