Жълт картон за Руди.

73′

Жълт картон за Верати.

71′

Поредна отлична атака, при която Неймар намери атакуващия от дълбочина Алвеш, бразилецът пусна пас към вратата, но Кавани закъсня и се размина с топката на метър от голлинията!

69′

Робен влиза на мястото на Мюлер.

66′

Гол на Артуро Видал е отменен справедливо заради засада.

63′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ПСЖ! Разгромът става пълен! Мбапе проби отдясно, опита пас, топката се озова в Неймар - 3:0!

60′

Жълт картон за Тиаго.

57′

Себастиян Руди опита от дистанция да изненада Ареола, но вратарят на ПСЖ внимаваше и изби удара.

54′

Още един шанс за Неймар! Звездата на ПСЖ стреля с вътрешен фалц от дъгата пред наказателното поле, ударът му мина на сантиметри от страничната греда!

49′

Каква контраатака за домакините! Мбапе намира Неймар на чиста позиция отдясно в наказателното поле, но ударът на бразилеца не намира целта!

48′

Хави Мартинес стреля с глава при центриране от корнер, но Тиаго Силва изчиства от голлинията и предотвратява гол във вратата на ПСЖ!

46′

Хамес е отстъпил мястото си на Коман на почивката.

46′

Руди заменя на почивката Толисо.

45′

Начало на второто полувреме!

45′

Край на първото полувреме!

44′

Жълт картон за Видал.

37′

Шанс за 3:0! Чудесна комбинация минава през Неймар, който чуква с пета към Кавани, но ударът на уругваеца фронтално срещу вратаря е спасен!

31′

ГОООЛЛЛ ЗА ПСЖ! Домакините дръпват с 2:0, след като Кавани с безпощаден удар пред наказателното поле опъва мрежата зад Улрайх!

27′

Страхотна контраатака на ПСЖ! Мбапе намери Кавани на стрелкова позиция в наказателното поле, но ударът на уругваеца минава покрай вратата!

25′

Опасно центриране пред полето на Ареола, но Левандовски се размина с топката на метри от вратата.

22′

Жълт картон за Кимих.

18′

Натискът на гостите става все по-осезаем! Хави Мартинес стреля от дъгата пред наказателното поле, но Ареола избива с една ръка в пореден корнер!

12′

Кимих намира Мюлер на чудесна позиция в наказателното поле след пас от корнер, но ударът на германския национал минава на сантиметри от гредата! Байерн става все по-активен и опасен!

10′

Байерн се опитва да изнесе играта в половината на съперника след първоначалния натиск и ранен гол на домакините.

2′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ПСЖ! Още във 2-ата минута Неймар намира Дани Алвеш отдясно в наказателното поле и бразилецът с диагонален удар открива резултата - 1:0!

1′

23. Дракслер 29. Коман

ПСЖ приема първото си по-сериозно предизвикателство в Шампионска лига, а защо не и като цяло, от началото на настоящия сезон.

Парижани се радват на солиден старт в шампионата на Лига 1, както и в турнира на богатите. Футболистите на Унай Емери тръгнаха с разгромна победа 5:0 над Селтик насред Шотландия. Ситуацията при парижани обаче, поне според медиите, е леко напрегната заради скандала между Кавани и Неймар, както и изваждането на бразилеца от групата за двубоя с Монпеление от последния кръг. От клуба увериха, че няма място за драма, макар че "дим без огън няма".

В Байерн (Мюнхен) ситуацията не е розова. Стартът в Бундеслигата не беше такъв, какъвто се очаква. Отборът е на трето място и вече направи грешни стъпки срещу Хофенхайм и Волфсбург. В Шампионска лига "баварците" тръгнаха с 3:0 над Андерлехт, но едва ли това е нещо изненадващо, предвид отслабения и разколебан белгийски отбор.

И така - ПСЖ или Байерн? Отговорът тази вечер след 21,45 часа...