Пирин и ЦСКА 1948 не се победиха в контролна среща. Проверката в Благоевград завърши 1:1. Преслав Йорданов даде аванс на "орлетата" в 17-ата минута. В 80-ата минута Цветомир Тодоров изравни.

В 31-ата минута Венцислав Василев бе изгонен, а на негово място влезе Симеон Петров.

Снимка 488384

Източник: Фейсбук

Първият гол в мача падна в 17-ата минута. Тогава Спас Георгиев центрира от корнер, а Йорданов с глава се разписа за 1:0.

В 24-ата минута Бастунов пропусна от отлична позиция, стреляйки във вратаря Руберто.

През второто полувреме "червените" съуздадоха няколко добри възможности за гол. Такъв падна в 80-ата минута. Тогава Топузов проби отляво и намери Тодоров в наказателното поле. Той нанесе удар, който срещна тялото на Стилиян Николов и се озова във вратата за крайното 1:1.