Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:

Ето го и последния съдийски сигнал. КРАЙ НА МАЧА!

Всичко в този двубой вече е ясно. Двата отбора доиграват мача.

Резервата Бенгюзов е декориран в жълто.

83′

Последният който влиза в игра е Антон Карачанаков. Той замени Мохамед Брахими.

82′

Тройна смяна за домакините. Венцислав Бенгюзов е първият, който влиза в игра. Той замени Краси Станоев.

82′

Орлин Старокин заменя Станислав Костов.

80′

Виктор Василев отстъпва мястото си на Георги Николов.

80′

Диего Фераресо заменя Илия Миланов.

75′

Над стадион "Христо Ботев" започна да се излива проливен дъжд, не само от голове.

74′

Христофор Хубчев излиза от игра. На негово място до края на мача ще наблюдаваме Юлиан Попев.

73′

Чавдар Ивайлов получава жълт картон.

72′

ГООООЛ! Домакините нанасят трети удар. Станислав Костов бележи и резултатът вече е 3:1. Бърза атака на Пирин остави Костов непокрит, той навлезе в наказателното поле и с левия крак не остави шансове на своя съименник по фамилия.

70′

ГООООЛ! Появилият се като резерва Преслав Йорданов извежда отново Пирин напред!

63′

Светослав Дяков нанесе мощен шут от дистанция, но за съжаление на домакинските привърженици топката прелетя на сантиметри от сглобката на вратата.

61′

Смяна в състава на Пирин. Преслав Йорданов влиза на мястото на Спас Георгиев.

55′

В първите минути след почивката домакините натикаха Ботев в неговото поле, но до нещо опасно не се стигна.

47′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГОООООЛ! В последната минута на продължението гостите успяха да изравнят. Мартин Николов изпълни тъч в английски стил и при създалата се суматоха в наказателното поле на Пирин, топката дойде на крака на Антонио Георгиев, а той без да се замисли простреля Петър Петров за 1:1! Това бе първият точен удар за врачани в мача.

45′

Станислав Манолев също получава жълт картон.

44′

Драматични последни минути от първата част на стадион "Христо Ботев". Добавеното време е 4 минути.

39′

Кошмар за Ботев (Враца)! Гонсало Виейра получава втори жълт картон и оставя своите с човек по-малко.

37′

ГОООЛ! Безкомпромисно изпълнение на Красимир Станоев в долния ляв ъгъл и 1:0 за домакините!

36′

Това е ДУЗПА за Пирин. Владимир Вълков прегледа ситуация за задържане на Петър Занев в наказателното поле и отсъди 11-метров наказателен удар.

36′

Гонсало Виейра получава жълт картон.

31′

Край на мача за Юлиан Ненов. На негово място в игра се появява Енрике Касини.

30′

Временно Ботев (Враца) е с човек по-малко на игрището. Юлиян Ненов изглежда изпитва силна болка и получава лекарска помощ. Най-вероятно ще бъде заменен.

27′

Петър Занев центрира опасно от пряк свободен удар, но Красимир Костов внимаваше и боксира топката. Тя попадна в Станислав Манолев, който си спечели корнер, но и от него не произлезе нищо.

22′

В средата на първата част Пирин продължава да бъде по-активният отбор, като вече създаде 4 положения за гол, но липсва точният мерник. "Орлетата" все още нямат точен удар във вратата на гостите.

18′

Играта доста се накъса. Красимир Станоев също получава жълт картон.

9′

Виктор Василев получава първия жълт картон в мача. Той влезе опасно в краката на Спас Георгиев и реферът моментално го предупреди официално

5′

Домакините започнаха двубоя с вихрени атаки, но засега врачани се справят добре в защита.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

6 Юлиян Попев 14 Никола Нейчев

В откриващата среща на 11-ия кръг на Ефбет Лига, Пирин (Благоевград) приема у дома срещу Ботев (Враца). Двубоят ще започне в 18:00 часа.

"Орлетата" казаха "стоп" на загубите, след като в изминалите два кръга не допуснаха поражение. Благоевградчани обаче не можаха да стигнат и до победата.

Куп проблеми за решаване пред Дани Моралес и Ботев (Враца)

"Зелените" се подготвят за тежко гостуване на Пирин

Те първо направиха 2:2 у дома с Черно море, а пет дни по-късно 1:1 в гостуването си в столицата на Славия. Пирин е със само една победа след като се завърна. Тя дойде с 4:1 над ФК ЦСКА 1948.

Ботев пък заема 8-ата позиция в класирането на първенството с актив от 10 точки. Врачани изостават с три пункта от седмия Локомотиво (София) и са на шест точки от топ 6.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В последния си двубой Ботев направи равенство 2:2 у дома именно срещу "железничарите", като по този начин спря серията от четири поредни загуби. Притеснителната статистика е, че тимът няма успех от 6-ти август насам.

Двата отбора не са играли за първенство от сезон 2014/15 насам, когато Пирин взе две победи на нула във Втора Лига. Днес домакините влизат като фаворит и може би е време за тях отново да спечелят. Успехът е възможен и за гостите от Враца, но те рядко печелят навън и предимно инкасират поражения.

От Пирин обявиха: Забраняваме бутилките на стадиона