Лудогорец ще опита да изпревари на финалната права ЦСКА за подписа на Христо Янев. Доскоро се смяташе за сигурно, че халфът на Литекс ще поеме към "Борисовата градина" след края на сезона, но сега като че ли се задава драматичен обрат, твърди "Меридиан мач".
Играчът е силно изкушен от офертата на разградчани, които са готови да му броят 20 хиляди лева месечна заплата, ако се съгласи да облече зелената фланелка. При "орлите" той ще се събере и със своя добър приятел Емил Гъргоров.
Янев е желан в Лудогорец лично от треньора Ивайло Петев. Той държи на селекция главно от опитни футболисти, които да бъдат на нужното ниво за предстоящите двубои на отбора в Европа.
Наскоро Янев призна, че все още няма предложение от страна на Литекс за нов договор и най-вероятно ще премине в ЦСКА през лятото, тъй като това е клубът на сърцето му. Съществува и вероятност той да поеме към чужбина при добра оферта. Преди да се завърне в България, футболистът от Казанлък изкара няколко години във Франция.
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:39:33 #13От Manowar идва предполагам глупако
А ти защо си Павлин ? баща ти толкова много ли е искал момиченце

MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:38:18 #12След науката това е най-гавреният в цялата история на форума, но компенсира с глупост и упоритост типични качества за представител на стадото
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:35:45 #11отговарях Виждам, виждам

MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:33:13 #10Явно са вървежни тия лафове в твоето село, успех
Може да ти обърне внимание един ден, някой от противоположния пол 
krali marko
на 14.04.2012 в 08:33:06 #9Ей тия селяци докато се разпаднат само ще ни правят сечено,ще ни взимат бившите играчи само защото някакъв е решил да се позабавлява известно време!!!
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:29:35 #8Боже колко си глупав
Много ми е мъчно за посредствени хора като теб, недей да пиеш загорка повече не можеш да си позволиш да губиш повече мозъчни клетки 
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:26:48 #7Много ясно, че ходя по купони
А това, кой може да ми пише 6 е извън сферата на твоето глупаво съществуване 
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:22:27 #6Типично като някаква госпожица в 3ти клас
Нищо чудно, че са те изхвърлили от Академията глупава жено 
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:18:41 #514.04.2012 11:17 Много ми е трудно да позная кой е това
Мъка, мъка като в подуенска черна комедия 
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:14:52 #4Достатъчно е да споменеш прословутият Бай Васил + Зърна и му даваш безкрайна тема за размисъл. По-добре го изпитвай устно, защото писмено ще завършат трагично нещата
MonKaTa
на 14.04.2012 в 08:11:18 #3Пожарникаря поставя задачи по Български език и литература
До къде я докарахме 
Дерби - лимонада
на 14.04.2012 в 07:02:47 #2Петьо, на Разпети Петък поне не се излагай. Спри се

Яниc Зикy
на 14.04.2012 в 06:46:39 #1Надцаквай!