Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 532

Локомотив (София) - Ботев (Враца) 0:1 в мач от Първа лига

Ботев (Враца) матира Локо (Сф) с ранен гол, съдийска грешка опорочи и този мач

Селекцията на Тодор Янчев надига глава в шампионата

Бубакар Траоре напуска игра. А оставащите секунди са за Мирослав Маринов.

90+1′
Снимка 679916

Източник: startphoto.bg

88′

В последните няколко минути Локомотив трудно организираше финален натиск, а напротив, Ботев (Враца) беше близо до удвояването на резултата. Траоре обаче стреля безумно слабо от достатъчно добра дистанция от голлинията на Любенов.

82′

Меси влиза, за да стабилизира ситуацията в отбрана, докато напуска Смоленски.

80′
Снимка 679920

79′

ДИКОВ! Няколко минути, след като се появи в игра, крилото Юли Ненов бързо раздвижи атаката на Локо (София). В 79-ата минута, бившият шампион на Малта с Хамрун Спартанс, отправи отлично центриране за снажния Светослав Диков, който стреля с глава, но и бе отчаян от страхотната изява на Федерико Бариос Рубио.

75′

Красимир Станоев напуска терена за сметка на Юлиян Ненов.

67′

ГРЕШКА! Главният съдия на срещата Денислав Сталев сътвори кошмарна грешка в 67-ата минута, когато си навлече гнева на всички, които са свързани, по един или друг начин, с Локомотив (София). Появилият се като резерва за Ботев - Антоан Стоянов, набързо си изкара жълт картон още с влизането си в игра, а в 67-ата отдаденият под наем от Левски халф не прецени шпагата си и изрита над коляното футболист на Локо. Санкция за младежкия национал обаче нямаше и така незаслужено продължи участието си в мача. А недоволството на "червено-черните" бе сериозно...

61′

Федерико Бариос получава жълт картон заради бавене на играта.

Снимка 679921

58′

Антоан Стоянов получава жълт картон малко след появата си в игра.

55′

Даниел Генов приключва участието си в този мач, а в нападение вече ще действа Кондраков.

55′

Играещият под наем от Левски - Антоан Стоянов влиза на терена вместо Чавдар Ивайлов.

Снимка 679922

52′

Мони Славчев се заигра в центъра на терена с Мартин Смоленски и след няколко разменени остри влизания, в крайна сметка халфът получи жълт картон.

51′

Локомотив започна по-активно втората част, което веднага доведе и до грешка в защитата на Ботев (Враца). В 51-ата минута Ламбезе направи пробив по фланга, след което отправи подаване. Рубио и Цонков първоначално не се разбраха за това кой да отиграе коженото кълбо, но в крайна сметка се коригираха и всичко завърши с корнер.

46′
Снимка 679912

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

Появилият се Стив Траоре получава жълт картон.

43′

Мартин Ачков извършва нарушение в центъра, заради което получава жълт картон.

39′

Мартин Бачев получи жълт картон заради поредно извършено нарушение.

37′
Снимка 679911

32′

СМЯНА ЗАРАДИ СЛАБО ПРЕДСТАВЯНЕ! Иван Колев беше видимо недоволен от продукцията, която Локо (Сф) изнасяше в срещата от Първа лига. Поради този факт, опитният специалист реши да прави смяна още след половин час футбол, заменяйки халфа Атанасиос Пицолис със Стив Траоре. Легионерът от Гърция изобщо не остана доволен от решението на треньора, започвайки да буйства извън пределите на терена.

27′

ЗАСАДА! Топката попадна във вратата на Любенов отново в 27-ата минута. Браян Переа очевадно беше зад гърба на последния в отбраната, но отигра ситуацията и реализира елегантно. Въпреки това, че положението беше повече от ясно, ненужно трябваше да се очаква ВАР, който да официализира засадата.

21′
Снимка 679909

12′

Двама от най-суровите футболисти съперниците в петък вечер - Селсо Рапосо и Чавдар Ивайлов, се сблъскаха в центъра на терена, като този път пострадалият беше португалецът. Заради действията си Ивайлов получи официално предупреждение.

5′

Импулсът в представянето на "бяло-зелените"  продължи и нова отлична акция на гостите завърши с мощен удар на Мартин Смоленски, който профуча над-горната греда на Любенов.

Снимка 679908

3′

Локомотив бързо можеше да възстанови паритета, като при едно извеждащо подаване Светослав Диков успя да изпревари Бариос и да го прехвърли. Параболичният му удар обаче не намери очертанията на вратата, а след това се и разбра, че е имало засада.

2′

ГООЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! 0:1! ДАНИЕЛ ГЕНОВ! Двубоят между двата тима стартира по изключително интересен начин, след като гостите от Ботев съумяха да открият резултата още в 120-ата секунда. Селекцията на Тодор Янчев изпълни ъглов удар, пласиран към първа греда, където Даниел Генов изпревари персоналния си пазач и технично с глава запрати в мрежата на "железничарите". Лидерът на врачани отказа да празнува попадението си, тъй като имаше своята достатъчно славна история с Локо.

1′