Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители: 1329
90+10′

КРАЙ НА МАЧА!

Хебър - Славия 1:0 в мач от efbet Лига

Късна драма в Пазарджик! Хебър тушира Славия след пребита дузпа в последните секунди

Георги Вълчев отбеляза победното попадение дълбоко в добавеното време

90+8′

ГОООЛ! ТОЗИ ПЪТ ВЪЛЧЕВ Е ТОЧЕН! От втория опит Георги Вълчев смени ъгъла, Петков отново беше близо до това да спаси, но топката влетя в мрежата му.

90+7′

ДУЗПАТА ЩЕ БЪДЕ ПРЕБИТА! Георги Петков не е бил на голлинията в момента на удара.

90+6′

ГЕОРГИ ВЪЛЧЕВ ПРОПУСНА ДУЗПА! Голямата драма на стадиона в Пазарджик се разигра дълбоко в добавеното време. Роберт Мазан центрира в полето на Славия, а защитник на "белите" игра с ръка и Станислав Тодоров посочи бялата точка. Треньорът на гостите предприе любопитен ход и смени вратаря си - Николай Кръстев отстъпи мястото си на опитния Георги Петков. Капитанът на Хебър Георги Вълчев се нагърби с изпълнението, а Петков спаси.

90′

ШАНС ЗА СЛАВИЯ! В последната минута от редовното време гостите пропуснаха най-чистото си положение. Галин Иванов получи пас на лявото крило и центрира перфектно към Роберто Райчев, който нанесе удар с глава, а топката влизаше точно под гредата, но Игонен се разтегна максимално и с една ръка успя да избие в корнер.

86′

Последни промени за Любо Пенев. Лазар Марин и Ангел Бастунов бяха сменени от Архан Исуф и Жоао Сеско.

82′

СОРАКОВ! В 82-рата минута Славия имаше прекрасна възможност. Галин Иванов центрира от пряк свободен удар, топката стигна до Мартин Сораков, който стреля от малкото наказателно поле, но право в тялото на Игонен.

79′
Снимка 638703

Източник: startphoto.bg

78′

Николас Пенев отстъпи мястото си на Сашо Леванов.

76′

Роберто Райев замени Тони Тасев.

75′

Четвърт час преди края Георги Вълчев шутира опасно към вратата на Славия, Николай Кръстев обаче внимаваше и улови кълбото.

74′
Снимка 638701

68′

Опасен шут на Ерол Дост от дъгата, но топката премина на сантиметри от дясната греда.

58′

Владимир Николов и Иван Минчев отстъпиха местата си на Кристиян Стоянов и Мартин Сораков.

Снимка 638706

55′

Жълт картон за Венцислав Керчев, който фаулира Николас Пенев пред очите на баща му и предизвика гнева на Ел Голеадор.

Снимка 638707

49′

Жълт картон за Ертан Томбак.

Снимка 638702

46′

Смяна в състава на Славия. Ерол Дост замени Сибири Кейта.

46′

Любо Пенев направи две промени на почивката. Богомил Божуркин и Атанас Кабов замениха Тисовски и Канади.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

Снимка 638697

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

Нито секунда добавено време! ПОЧИВКА!

42′
Снимка 638704

38′

В 38-ата минута Станислав Тодоров бръкна в джобчето си за първи път и декорира Роберт Мазан в жълто.

Снимка 638700

30′

ТИСОВСКИ! Домакините пропиляха перфектен шанс за гол в 30-та минута. Роберт Мазан открадна топката в своята половина и напредна с нея почти до наказателното поле на Славия. Словакът комбинира с Бастунов, който центрира остро към Тисовски, а младият футболист на Хебър шутира над гредата.

28′
Снимка 638699

22′

Играта беше доста накъсвана в първата 1/4 от мача, но до момента реферът Станислав Тодоров е снизходителен към играчите на двата отбора и не прибягва към официални предупреждения.

18′

И феновете в Пазарджик не пропуснаха да "поздравят" БФС в 18-та минута на мача.

Снимка 638696

13′

Хебър организира първата си опасна атака в 13-тата минута на двубоя. Бастунов проби по дясното крило и подаде към непокрития Олексий Збун, но изстрелът на украинеца беше разочароващ.

Снимка 638698

4′

Още в 4-тата минута Славия имаше отлична възможност да застраши вратата на Хебър. "Белите" получиха пряк свободен удар на границата на наказателното поле, но изстрелът на Иван Минчев мина над гредата.

2′
Снимка 638694

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА

Снимка 638695

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Станислав Тодоров наду свирката за първия съдийски сигнал. Това е последният мач, който ще ръководи шуменският арбитър. Кариерата му като съдия започва през далечната 2002-ра година, когато Тодоров дебютира в мача Берое - Локомотив (София).

14 Роберто Райчев

Отборите на Хебър и Славия се изправят един срещу друг в ранния неделен двубой от програмата на efbet Лига.

Домакините се върнаха на пътя с победите след успех над Етър с 5:2. Отборът на Любослав Пенев записа преди това две равенства, от които специалистът остана по-скоро доволен.

Венци: Мъри е добър вариант, Херо вече е в напреднала футболна възраст

"Само Стоилов да не напълни националния с левскари"

Сега пред отбора от Пазарджик има чудесна възможност за атака на нови три точки и с тях да се изкачи евентуално от 10-та до 8-ма позиция в класирането. Славия от другата страна има спечелени само 8 точки и е на незавидното предпоследно място. Столичният клуб премина и през треньорска рокада. Хосе Мари Бакеро бе заменен от Иван Колев.

Клубът успя да спечели последното си домакинство на Арда с 1:0 след красив гол на Тони Тасев. Сега "белите" се нуждаят от още подобни изпълнения за да излязат от тежката моментна ситуация.

Главен съдия на срещата е Станислав Тодоров от Шумен, с помощници Красимир Атанасов и Светослав Стойчев. С ВАР ще са ангажирани Георги Кабаков и Мартин Маргаритов. Делегат на БФС е Димитър Петров, а работата на реферите зорко ще следи Ичко Лозев.