Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:
90+4′

Край на мача!

74′

ГОООООООООООЛЛЛЛ! Борислав Рупанов бележи! Митко Митков успя да намери Борислав Рупанов в наказателното поле. Рупанов първо овладя добре топката, а след това шутира с десния си крак и преодоля Дебърлиев за 1:2.

70′

Чак в 70-ата минута Петър Дебърлиев трябваше да се намесва след далечен удар, който беше отправен от Митко Митков от фаул. Капитанът на Хебър обаче внимаваше и изби в корнер.

45′

Начало на второто полувреме!

45+4′

Край на първото полувреме!

45+2′

ГОООООООООООЛЛЛ! Душан Вукович изравни в началото на добавената част! Топката беше центрирана от корнер, а Душан Вукович се придвижи отлично и отбеляза с глава от близка дистанция.

16′

ГООООООООЛ! Чандъров отбеляза първия гол от дузпа! Октай Хамдиев налетя право в гърдите на Бертранд Фурие с много опасен шпагат. Главният съдия Михаел Павлов не се поколеба да изгони Хамдиев и да отсъди дузпа за гостите от София. Зад топката застана капитанът Асен Чандъров и реализира за 0:1.

13′

Октай Хамдиев е изгонен след директен червен картон.

1′

26. Франк Ландри

Предпоследният Хебър (Пазарджик) посреща последния Септември (София) в дербито на опашкарите в българския шампионат.

Двубоят на стадион "Локомотив" ще започне в 17:00 часа с първия съдийски сигнал на Михаел Павлов. Отборът от Пазарджик приема столичани в Пловдив заради продължаващия ремонт на тревното покритие на стадиона на "гробарите".

В последно време футболистите на Веселин Великов взеха въздух в първенството, спечелвайки четири точки в последните си два мача - победа над Берое и драматично 3:3 в парк "Лаута" с Локомотив (Пловдив).

Септември (София) на Николай Митов също се намира в приповдигнато настроение. Отборът на бившия халф на Левски победи Славия с 3:2 в предишния кръг и записа първи успех през сезона.

Ботев (Пловдив) готви трансферен удар, "канарчетата" плащат милион за звезда на Хебър