Хебър и Крумовград завършиха 0:0 в двубой от 13-ия кръг на efbet лига. След днешния резултат отборът от Пазарджик остава на последната позиция с едва 8 точки в актива си, докато възпитаниците на Атанас Рибарски са на осмото място с 15 пункта.

Първата опасна възможност в мача създадоха символичните домакини от Хебър. В 35-ата минута при изритана топката, Набил Макни изпревари защитниците на Крумовград, устреми се напред и нанесе удар, който вратарят Янко Георгиев спаси с десния си крак.

Снимка 688425

Източник: startphoto.bg

Три минути по-късно зрителите на стадиона в Крумовград щяха да станат свидетели на едно попаденията за сезона, когато Джунейт Али опита с изпълнение зад центъра да разпечата вратата на тима от Пазарджик, но гредата му попречи да се разпише.

През второто полувреме съставът на Бруно Акрапович бе по-активен на терена, което си пролича от възможностите за реализиране на гол. Първо в 69-ата минута Матеус излезе на стрелкова позиция и опита и нанесе удар, профучал покрай левия страничен стълб.

Снимка 688424

В следващата атака Шейх Диаманка осъществи пробив по фланга, за да центрира към Николай Николаев, но той не успя да засече топката, тъй като левият краен бранител Момчил Цветанов се намеси своевременно.

Хебър – Крумовград 0:0 (Развой на срещата по минути)

Мачът в Котево е от 14:00 часа