Чутовен срам и позор е позицията на Левски и Наско Сираков занапред Вечното дерби да се играе без гостуваща публика. Един мач остана на българите, който ги кара да пълнят трибуните, а "сините" искат да откраднат и него от хората. Как не ви е срам?! Приеме ли БФС подобна глупост, значи нещата не вървят добре и при новото ръководство. Тук е моментът да отбележа, че е крайно неприемливо Георги Иванов да сочи само феновете на ЦСКА за изцепките по време на двубоя, а да не каже нито дума за тези на Левски.
Най-голямата простотия са неспирните престрелки с ракети. Това стана тенденция в последните мачове между "сини" и "червени". Няма значение кои са започнали, след като другите са продължили лошото деяние. Но, видях го с очите си, този път точно привърженици на Левски запалиха и хвърлиха първата ракета.
Г-н Сираков, искате ли занапред Вечното дерби да се играе направо на "Герена"? Всеки път! Да няма гостуваща публика, но да има правило в БФС ЦСКА винаги да е с 9 човека на терена срещу Левски, от първата минута. Може би така "сините" все някога ще успеят да сложат край на робството си срещу "армейците" в последните повече от 10 години. Защото в последните 30 дербита за първенство, ЦСКА спечели 16, а Левски едва 4...
Мажоритарният собственик на "сините" разкри пред всички срамните си намерения да поиска Вечно дерби без гостуваща публика, но продължава да мълчи за случилото се в Сектор "А" на стадион "Васил Левски" по време на мача срещу ЦСКА, който футболистите в синьо гледаха от близо. Това с ракетите е огромен проблем, но какъв е този, случил се близо до ложата, заета от г-дата Сираков и Иванов? Фенове на Левски биха левскари! Нахлуха, приветствани от стюарди и полиция, за да млатят наред, да удрят дори жени и деца. Който е пред очите им, да го отнесе. Защо? Никой не разбра... Какви бяха тези хора с баджове в черно, която раздаваха свое кърваво правосъдие? Кажете г-н Сираков? Защо не поискате и тях да ги няма на трибуните по време на мачовете на Левски?
Вечното дерби е празник за хората. А футболното хулиганство няма как да бъде победено с подобна мярка. За пореден път, позицията на ЦСКА е правилна, а тази на Левски - позорна! Долу ръцете от Мача на мачовете в България!
armeec51
на 25.04.2024 в 18:35:27 #27Прав е Гологъзкин !!! ??? Тези Дербита с Червените , взеха да Му идват мааалко в повече напоследък и това дава отражение върху менталността Му . Нооо , какво да се прави , когато си под Чехъла на Леля Мерудия, или изпълняваш всичко , или ти вземат Ключа от вкъщи ! Явно Вездесъщата " на всяка манджа Мерудия " , Му е дала идеята , да няма Фенове на този мач . Няма как да е иначе , защото тя не е забравила онзи Злощастен мач от 27 02 2011 г. , когато " Нямащия нищо общо с МВР " отбор от Подуяне , предизвика именно Полицията , да изгони всички червени фенове от Стадиона . Пропуснаха обаче най ВАЖНОТО ! Не изгониха Червените Футболисти и те взеха , че се ИЗГАВРИХА тотално със сините девойки , като им го набиха " Дор три пъти " ! А си трябваше и срещата щеше да завърши Служебно с 3 победни служебни гола , в полза на Служебния Държавен отбор , от Софийските покрайнини . Ноо Бай Ганьо нямаше как да има толкова мозък , та да предвиди такъв ПОЗОРЕН развой и то на собственият си стадион . Всъщност , дали и Гъзльо не е прихванал от Бай Ганьовския капацитет . Явно отговорът е ДА , защото Историята както всички знаем , се повтаря ! Радващото е , че все още се намират РАЗУМНИ Човеци , за да игнорират подобни ГОВЕЖДИ идеи , граничещи с МАЛОУМИЕ и Човеконенавист !!!
tundzhaka
на 12.04.2024 в 20:10:38 #26те пане киге издържат, но стане ли 8 по рихтер падат като кибритена кутийки панелите
tundzhaka
на 12.04.2024 в 20:08:15 #25на кой етаШ си бил? Много голямо значение има
tundzhaka
на 12.04.2024 в 20:07:04 #24а в Меден Рудник има един грозен небостъргач но 30 етажа.... стане ли земетресение отива.
1908
на 12.04.2024 в 17:13:47 #23Много им се иска на ловешките пришълци да играят вечно дерби, но последното такова се изигра през 2014 година.
loko-pd
на 12.04.2024 в 17:04:25 #22Кажи си думата Раев ти мъж ли си или пу....ка
УмеренЦСКА
на 12.04.2024 в 16:45:23 #21"...позицията на Левски и Наско Сираков занапред Вечното дерби да се играе без гостуваща публика..." Той би трябвало просто да си замълчи по тая тема. Изобщо да престане да бъде "на всяко гърне мерудия", както е свикнал. Червените ултраси наистина са проблем, но сините- двоен! Освен всичко останало сините ултраси са склонни да се бият помежду си, както е известно. Ако ги няма цесекарите, опасността от такова нещо нараства. ...Има и друго нещо. Ако Насо се фука с резултата от "мача с НАП", сините фенове не са във възторг от очертаващата се "нулева година" и ако се случи така, че на Герена остане само синя публика, няма да е учудващо ако пак се вдигне лозунга "Насо вън!" В този смисъл Насо е най- добре да си трае...
malcho
на 12.04.2024 в 16:33:37 #20Перото пак е тук.Чудя се за толкова години как някой не те п…..инякъде…..Жалко човече просто и комплекс.Такива като теб за жалки.Абе що си изтри статията след мача с локото…..Пак ли ти се кара тате и дядо с мустака
Enemy
на 12.04.2024 в 16:14:33 #19Малко извадки от "шедьовЪра" на Ачко близалката.... "Да няма гостуваща публика, но да има правило в БФС ЦСКА винаги да е с 9 човека на терена срещу Левски, от първата минута. Може би така "сините" все някога ще успеят да сложат край на робството си срещу "армейците" в последните повече от 10 години." "но продължава да мълчи за случилото се в Сектор "А" на стадион "Васил Левски" по време на мача срещу ЦСКА, който футболистите в синьо гледаха от близо" " За пореден път, позицията на ЦСКА е правилна, а тази на Левски - позорна!"... Ранима и комплексирана душица носи тоз"пулицър". Как може да таи такава злоба в себе си към вечния съперник, та чак да прозира във всеки негов пасквил. Щом има омраза, значи сините са на прав път. Давай Ачка, бълвай още и още, радваме се за теб, не е важно с колко калъфФки ще са любимото ти Тире, важно е сините да са в оранжево робство в последните 10 години
tundzhaka
на 12.04.2024 в 15:59:08 #18tundzhaka
на 12.04.2024 в 15:51:35 #17драскаше в един сайт*
tundzhaka
на 12.04.2024 в 15:51:02 #16Читава момиче завърши журналистика в СУ и ся драска по сайтовете ама самата си го казва...копи пейст и на кликове плащат...и момичето и писна и отиде счетоводство да се занимава....
tundzhaka
на 12.04.2024 в 15:21:08 #15Като живуркаш в Софийска панелка я в Люлин, я в Младост, я в Хр.Ботев или овче жупел...кво да нямаш 2 чифта мъде?
kurzelevdki
на 12.04.2024 в 15:12:03 #14….когато ми е кеф мога да дойда до София, но го считам за тъпо. ако имам работа идвам и после тръгвам… ямболски ***..и като се събуди- кирливите ти крачета извън велпапаето… мангооооооо издухан,вземи под ръчичка и онова дебело и плешиво мичуринско миндилче .. и в киреча…..
tundzhaka
на 12.04.2024 в 14:58:28 #13курделевски, мангасар на вашите ще викаш. когато ми е кеф мога да дойда до София, но го считам за тъпо. ако имам работа идвам и после тръгвам.
Rafael.Nadal
на 12.04.2024 в 14:28:53 #12fanty Става въпрос само за мача Левски - ЦСКА , а не за всички мачове от БГ първенството !
gychopopov
на 12.04.2024 в 14:18:58 #11Rafata на 12.04.2024 в 16:29:35#11 Шедьовър ------------------------------- Ачко, ти ли си бе пapцал?
Rafael.Nadal
на 12.04.2024 в 14:12:05 #10Автора ни е добре познат ! На него не му се дава да мисли , той просто има една заръка ....каквото и да кажат или направят от Герена ....трябва да критикуваш...иначе няма да имаш акредитация за мачовете на г-н Ганчев ! Не е нещо ново да се играят мачове без гостуващи фенове ! И в момента има държави , където се играят мачове без гостуваща агитка ! Това се прави , когато има проблематични публики и целта е да се предотвратят смъртни случай ..или на вас г-н Домусчиев не ви пука дали някой ще умре ? Няма да се намали броя на феновете на мач...просто вместо да отидат 20 хил сини и 10 хил червени фена....ще имаме 30 само от едни цвят ! На реванша ше бъде обратно ! На мачовете с Лудогорец , когато реално се играе без гостуващи фенове ....какво му е лошото на футбола , че стадиона е пълен само с червени фенове ( и трима от Лудогорец ) !? Пак става шоу , пак стадиона е пълен , но няма ексцесии
gychopopov
на 12.04.2024 в 14:10:57 #9Няма по-голям лайнаp от Ангел Домусчиев! Ачко, педерастчe долно, ЦСКА умря на 09.09.2016г.!
kurzelevdki
на 12.04.2024 в 13:17:06 #8..абееее ямболски манго.. какъв стадион те гони, ти през живота си не си мърдал от мукавеното циганско гето на Ямбол..в София щял да идва на мач… само като пристигнеш,прескачай трамвайните линии.. да те не хване ток