Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители: 172

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

45′

В последната минута на първото полувреме Ботев организира отлична атака по левия фланг, а Балоянис центрира в наказателното поле на отбора от Бистрица, ала там Кристиан Нвачукво се оказа нисичък, за да засече центрирането на своя колега.

Снимка 684495

Източник: startphoto.bg

36′

Десетина минути преди почивката Укаки получи топката в наказателното поле на домакините и нанесе удар от въздуха, но шутът му премина на сантиметри от сглобката на вратата.

18′

СЕРДЮК! В 18-ата минута на двубоя Евгений Сердюк получи извеждащ пас от собственото си наказателно поле, справи се с опеката на Антоан Конте и излезе сам срещу вратаря на Ботев. Нападателят на домакините нанесе удар, но Ханс Кристиан Бернат се справи прекрасно и отрази изстрела му.

Снимка 684494

11′

Жълт картон за Реян Даскалов.

10′

Домакините започнаха по-активно мача и в 10-ата минута Карагарен центрира опасно в полето на Ботев, но Джонатан Перейра се размина с топката.

1′

6 Радослав Илиев 99 Алекса Марас

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Ботев (Пловдив) откриват неделната програма на Първа лига. Срещата е с начален час 16:15 часа.

Тимът на Валентин Илиев ще търси три точки срещу "канарчетата", след като преди четири дни не успя да надвие Септември (София) в столичния квартал "Надежда".

Както е известно, мачът с момчетата на Николай Митов беше отложен такъв от началото на сезона, когато ФК ЦСКА 1948 участваше в Лига на конференциите.

"Червените" от Бистрица ще се изравнят по точки с Ботев (Пловдив), ако победят в днешната среща. Преди три дни ФК ЦСКА 1948 привлече нов футболист - бившият национал Петър Витанов.

Същевременно успех в Бистрица ще помогне на тима на Душан Керкез да задържи позиция в топ 4 на шампионата.

В последната си среща преди седмица пловдивчани стъпиха накриво срещу Арда.