НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! И Текпетей е точен за разградчани! След неразбирателство в защитата, ганаецът остана сам срещу вратаря, преодоля го и с левия крак стреля в опразнената врата за категоричното 4:0.

37′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Играч на Етър загуби топката в наказателното поле, Недялков отигра и тя достигна до Пиотровски, който от близо не остави отново никакъв шанс на Величков за 3:0

36′

Греда! Тодор Неделев бе близо до ново попадение, но мощния му шут срещна напречната греда.

31′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Неделев вкара ефектен гол от пряк свободен удар от около 23 метра. Величков опита да се намеси, но нямаше шанс.

31′

Жълт картон за Кордова

25′

Спокойна игра на стадион "Ивайло", без голови положения.

20′
Снимка 641748

Източник: startphoto.bg

14′

Доминация на разградчани. Владеене на топката: Етър: 28%, Лудогорец: 72%.

3′

РАНЕН ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Якуб Пьотровски пусна към Фон Витри, той намери отлично  с успореден пас Дуа, който от близко разстояние разстреля мрежата на домакините рано, рано.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

1′

Минута мълчание в памет на загиналия трагично в катастрофа Ферарио Спасов.

1′

77 Мартин Николов 99 Руан Филипе

Отборите на Етър и Лудогорец излизат в последния двубой от 17-ия кръг на efbet Лига. Мачът на стадион "Ивайло" стартира в 18:00 часа, а главен съдия ще бъде Владимир Вълков.

Домакините от Велико Търново вървят последни в класирането с едва 8 точки от 16 кръга. За последно "виолетовите" се поздравиха с успех на 25 октомври, когато победиха Ботев (Враца) с 2:1.

В същото време шампионите са в еуфория от успеха с 2:0 над Фенербахче в Лигата на конференциите и ще се опитат да пренесат настроението и в efbet Лига. Във вътрешното първенство разградчани са в серия от три поредни успеха, а в класирането заемат четвъртото място с 33 точки, но и с два мача в запас.

Очакванията са завърналият се на треньорския пост Георги Дерменджиев да даде почивка на някои основни футболисти. Тодор Неделев е гласен за титуляр, а атаката ще води Руан Крус. Сонко Сундберг също е готов за игра.

В лагера на Етър е пълно с проблеми, като цели осем футболисти са извън сметките на треньора на Етър Светослав Петров. Добрата новина за него е свързана със завръщането на Янко Ангелов и Димо Бакалов.

Лудогорец излиза като фаворит в мача, но всяко подценяване може да изиграе лоша шега на разградчани.