ЦСКА загуби с 1:2 от Левски полуфиналния-реванш на републиканското първенство за юноши младша възраст. Двубоят се игра на стадион "Българска армия", а първата среща на "Герена" завърши 1:1. Така с общ резултат 3:2 „сините” се класираха за финала. В спора за титлата те ще срещнат в сряда Нафтекс, чийто тим надделя с 4:1 над Векта (Пловдив).
Както винаги в мач между вечните съперници на всяко ниво и тук прехвърчаха искри. След като Левски поведе с 2:0 още в 23-ата минута, играта на терена бе спряна за кратко. Причина за това бяха хвърлените бомбички и димки по резервната скамейка на „сините” и треньора им Хаздай.
По-голям скандал бе предотвратен на трибуните, където родители на футболисти в синьо, които ликуваха за своите любимци, бяха нападнати от „червени” привърженици. Само намесата на полицията тушира големите инциденти.
В края на мача към скамейката на Левски полетя първо една, а след това и втора бутилка. Разправии имаше и на самия двубой, а главният съдия Александър Костадинов показа по един червени картон на футболисти от двата тима - Аджов от Левски и Методиев от ЦСКА. Футболистът на „червените” си позволи удар срещу съперник без топка и логично пое преждевременно към съблекалните.
Гостите стояха по-добре на игрището и логично дръпнаха напред след две попадения на М. Георгиев. Освен той в състав на Левски добре се представиха всички останали младоци начело със сина на Дончо Донев – Роналд.
ЦСКА – ЛЕВСКИ 1:2
0:2 М. Георгиев (15, 23), 1:2 Е. Петров(35)
ЦСКА: Василев, Костадинов, Грънчев, Петков, Д.Георгиев, Е. Петров, Иванов, Велинов, Амзин, Методиев, Пасков (Гоцов, Станев, Коларов, Борисов)
ЛЕВСКИ: Хубчев, Д.Георгиев, Атанасов, Николов, Живков, Веселинов, Аджов, Р. Донев, Миленов, Шмедин, М.Георгиев (Гешев, Алексиев)
Стадион: ”Българска армия” - 300 зрители
Съдии: Ал.Костадинов, Трифонов, Колев
Жълти картони: Методиев(Ц), Аджов, Миленов(Л)
Червени картони: Методиев(Ц), Аджов(Л)
lolita
на 05.07.2008 в 16:52:07 #28Нашата агитка пак пребила говеждата. Това новина ли е, бе да ви еба майката. Ако куче ухапе човек не е новина, новина е ако човек ухапе куче. Ако армейска агитка пребие говеда е просто традиция. Обратното би било сензация. При боевете между агитките не участва БФС и говедата вечно ядат дървото. =================
А бре, хора, вие в ред ли сте/ цитирам това мнение, но се отнася и за повечето други дотук написани/ ?! Става въпрос за мачна набор'91-16-17 годишни деца! Бива ли такава свинско-говежда простотия! Или да свикват от сега? После е ред на кървави просташки истории при 14-15 год. и т.н.

Loki
на 05.07.2008 в 16:51:07 #27"тесто им, мая има, трябва само да направим една хубава питка" Гледайте го Овчата глава по канал3 какви ги дрънка
MAKAROV
на 05.07.2008 в 16:46:34 #26Жабе, нещо тегава се очертава работата в Панчарево, наникъде не върви да го ева..
В селската дивизия ще ходите ли на мачове или ще чакате по-добри времена...

ceco_kroifa
на 05.07.2008 в 16:45:12 #25Нашата агитка пак пребила говеждата. Това новина ли е, бе да ви еба майката. Ако куче ухапе човек не е новина, новина е ако човек ухапе куче. Ако армейска агитка пребие говеда е просто традиция. Обратното би било сензация. При боевете между агитките не участва БФС и говедата вечно ядат дървото.
Elmo
на 05.07.2008 в 16:45:05 #24Във форума на ЦСКА пише че тая година цскарите щели да бъдат от литекс и локо сф! Това фенове на ЦСКА ли са или анти левскари? Някой да разясни?
CSKASUCK!
на 05.07.2008 в 16:44:52 #23За какво ще коментираме - как Левски са били ЦЦКА ли ? Със удоволствие
CSKASUCK!
на 05.07.2008 в 16:43:24 #22Моля,бягай се прегледай някъде
Loki
на 05.07.2008 в 16:42:36 #21CSKASUCK! Регистриран на: 22.09.2007, 10:43 Пуснато на: 05.07.2008, 19:41 Loki,ами като всички прасюнгери сте тъпи как няма да се объркваш ? --- Охо бохо - прасюнгер але але але
CSKASUCK!
на 05.07.2008 в 16:41:17 #20Loki,ами като всички прасюнгери сте тъпи как няма да се объркваш ?
Martin Garcia
на 05.07.2008 в 16:40:59 #19jaber, Пуснато на: 05.07.2008, 19:37 ИДВА ЛЮБО и гуведътъ умиргат _____________________________________________________________________ Кой Любо, ако е за Пенев - той нали един път вече ви беше президент - не се плашиме от него

Само дето заради това да стане президент на Цска, този Любо Пенев си прекрати изведнъж кариерата в Селта

Loki
на 05.07.2008 в 16:40:27 #18Да бе, ясно. Обърках се.
green-varna
на 05.07.2008 в 16:39:16 #17Локи, Черно Море ще играе в Интертото ако чорбата играе за ШЛ. За сега Морето ще играе в УЕФА срещу клуб от Андора. Просто като 2+2=4
Oho Boho
на 05.07.2008 в 16:37:13 #16Черноморец-Горица, грешка.
Loki
на 05.07.2008 в 16:36:37 #15По канал3 ще дават черноморец-хит в 20.00
Oho Boho
на 05.07.2008 в 16:36:32 #14Добромъд, Канал 3, Черно море-Горица.
Loki
на 05.07.2008 в 16:34:49 #13Е поне не съм грозен и обратен като теб.
КОНСКИСКАДОР
на 05.07.2008 в 16:33:36 #12Loki Tи си толкова тъп, че даже не го осъзнаваш...

Loki
на 05.07.2008 в 16:33:15 #11О чакай бе, Черно море, не Черноморец. Извинявай говедо мръсно.
Loki
на 05.07.2008 в 16:31:20 #10В интертото ГОВЕДО СМРАДЛИВО.
MAKAROV
на 05.07.2008 в 16:30:17 #9В момента срещата се играе при резултат 2:1 за "сините". ====================================== И на терена, и по трибуните ЦСКА яде дървото, по стар български обичай...
Сега и Стойчо като ги изпържи в съда - и лиценз ще получат, и за нови попълнения ще остане някой лев... Щом Костадинов е обещал силен ЦСКА, значи на него може да се вярва...
