С два гола на Джими Бриан Рен победи с 2:0 Сент Етиен и се класира за осминафиналите на турнира за Купата на Франция по футбол.

Нападателят, който има три мача за националния отбор на Франция, бе точен в 44-та и 88-та минути. Втородивизионният Булон победи елитния Каен с 3:1.

Датският нападател Сьорен Ларсен вкара четири гола при победата на Тулуза с 8:0 над седмодивизионния Ширхайн. Аматьорите от Ширхайн, които отстрани втородивизионния Клермон Феран в предишния кръг, играна пред 6000 зрители.

Сьорен Ларсен все още няма гол за Тулуза във френското първенство, но в днешния мач се разписа четири път. Първото си попадение той отбеляза още в 13-та минута.

Шампионът и лидер в класирането Олимпик Лион постигна успех със 6:0 над друг аматьорски отбор Конкарно. Жребият за осминафиналите на турнира ще се тегли по-късно днес.