ГОООЛЛЛ ЗА ИТАЛИЯ! Бираги бележи при центриране от корнер - 1:0!

Пичини заменя Флоренци.

81′

Дебютантът Ласаня заменя Бернардески.

73′

Най-чистото положение пред вратата на Донарума! Гросицки бе изведен фронтално срещу вратаря на Милан, който обаче показа рефлекс и изби топката, тя попадна в Милик, който с диагонален удар от близка дистанция я прати над вратата!

71′

Какъв пропуск на гостите! Киеза майсторски намери Бернардески пред вратарското поле, който необезпокояван от никого направи невъзможното и изкара топката в аут!

Снимка 383647

65′

Гол на Федерико Киеза е правилно отменен поради засада.

57′

Напрежение пред вратата на Италия! Гросицки е намерен с дълго подаване отдясно в наказателното поле, а появилият се като резерва футболист на домакините стреля силно, но Донарума спаси.

51′

Натиск на италианците в началото на второто полувреме.

46′

Гросицки заменя Шимански.

46′

Линети е заменен от Блашчиковски.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

Снимка 383642

44′

Страхотна комбинация завърши със силен удар на Флоренци от наказателното поле, но Шчесни показа класата си и изби топката!

37′

Изненадващ удар на Бернардески извън наказателното поле, Шчесни спасява.

33′

Бърз отговор на поляците! Милик стреля от точката на дузпата, но след рикошет топката излиза в корнер.

32′

Бернардески излиза на чудесна позиция отдясно в наказателното поле, но ударът му е спасен от Шчешни!

31′

Жълт картон за Жоржиньо.

29′

Нова греда на сметката на италианците, този път след удар на Федерико Киеза!

23′

Бернардески се освободи по диагонал в наказателното поле, но ударът му бе крайно неточен.

16′

Действията се развиват предимно в центъра на терена, като в последните минути играта е накъсана от няколко нарушения.

9′

Камил Глик пресича опасно подаване и чисти в корнер.

6′

Поляците успяха да изнесат играта в половината на съперника.

2′

Продължителна атака на италианците стигна до Жоржиньо, който с удар от дъгата пред наказателното поле прати топката в гредата!

1′

23. Пятек 21. Джовинко

Полша приема Италия с идеята да задълбочи кризата в състава на "скаудра адзура", която след първите си 2 мача в Лигата на нациите спечели едва точка.

Селекцията на Роберто Манчини я взе именно срещу днешния си съперник, но на родна земя.

Преди няколко дни Роберт Левандовски и компания допуснаха поражение с 2:3 от лидера в групата Португалия, който е с пълен актив от 6 точки.

Полша и Италия имат равен актив, така че мачът тази вечер е от ключово значение, ако не за първото, то поне за второто място.

Началото на двубоя е от 21,45 часа, не го пропускайте...