Първодивизионният тим на Монако отпадна от по-нататъшна борба за купата на Франция, след като отпадна от надпреварата отстранен от скромния тим на Реймс.

Двубоят вървеше без отбелязване на гол както в редовното време, така и в продълженията.

При наказателните удари по-точни се оказаха домакините от Рейм и взеха победата с общ резултат 4:3.

Другата изненада за вечерта във Франция се случи на "Стад Леон Боле" където съставът на Льо Ман се наложи убедително с 3:1 над гостуващия Ланс.

Интригата в мача изчезна още до 30-ата минута, когато домакините вече водеха с 3:0. Бангора изпълни точно наказателен удар в 17-ата минута.

Секунди след това отново той вкара за 2:0, а Ромарич направи резултата класически в 32-ата. Почетното попадение за гостите бе дело на Диндан.