Футболната суперзвезда Лионел Меси направи вълнуващ дебют за отбора на Интер (Маями) от американската Мейджър Лийг Сокър.

Той отбеляза победния гол за успеха на Интер Маями срещу мексиканския Крус Асул с 2:1 във Форт Лодърдейл (Флорида) в среща от груповата фаза на Купата на Лигите, в която участват отбори от Мейджър Лийг Сокър и мексиканското първенство.

Ясно е кога Меси ще дебютира за Интер (Маями)

Тата Мартино с решение

Меси влезе като резерва в 54-ата минута и получи капитанската лента. Той бе фаулиран пред наказателното поле на съперника в добавеното време на двубоя и реализира победното попадение в 94-ата минута, пращайки топката в горния ляв ъгъл на вратата на Крус Асул.

След гола Лионел Меси изтича край страничната линия, за да го отпразнува със синовете и семейството си. Победата за Интер Маями бе първа от 23 май насам