Отборите на Олимпик (Марсилия) и Лил не успяха да излъчат победител в мача помежду си, завършвайки 2:2. Срещата от 15-ия кръг на френската Лига 1 се игра на "Стад Велодром". Още преди почивката гостите успяха да поведат с 2:0.

Първо в 11-ата минута Рами бе точен за 1:0. В 38-ата Бастос удвои преднината на гостите. През второто полувреме играчите на домакините искаха да променят реултата и още при първата си атака успяха да върнат едно попадение. Автор на гола бе Самаса в 46-ата минута.

Натискът на Марсилия даде резултат и в последната минута Зенден отбеляза за крайното 2:2. Със спечелената точка отборът на Олимпик (Марсилия) заема 3-то място с актив от 27 точки, само на една след втория Ница. Тимът на Лил е на 8-ма позиция с 24 спечелени точки.

Олимпик (Марсилия) - Лил 2:2