Манчестър Юнайтед победи Милан с впечатляващото 9:8, след изпълнения на дузпи. Това се случи в двубой от турнира International Champions Cup.

В редовното време двата тима не излъчиха победител на стадион "Роуз Боул", като мачът приключи при резултат 1:1.

Алексис Санчес откри за "червените дяволи" в 12-ата минута, но Сусо изравни в 15-ата.

Рома унизен от Тотнъм в САЩ - 1:4

Тотнъм разгроми Рома в САЩ

Барселона очаква тези два съперника в следващата фаза от надпреварата

Островитяните стигнаха до откриване на резултата, след като Мата технично изведе Санчес на скорост, чилиецът напредна и хладнокръвно реализира. Три минути по-късно Леонардо Бонучи с дълъг пас прехвърли защитата на съперника и изведе Сусо, който напредна и отбеляза за 1:1.

При дузпите съперниците сътвориха истинско шоу за зрителите, като изпълниха общо 26 удара преди да излъчат победител. В крайна сметка това се оказаха англичаните, които надделяха с 9:8 точни изстрела.

Наложи се всички 22 играчи на терена да стрелят от бялата точка, а някои дори го направиха по два пъти. Именно при втория си удар Франк Кеси стреля доста несериозно и прати топката над напречната греда, като така връчи успеха на съперника.