Кошмарът на ЦСКА Андре-Пиер Жиняк вкара два гола и помогна на своя Тигрес да се класира за финала в Шампионската лига на КОНКАКАФ. Французинът бе точен при победата с 3:0 над Олимпия от Хондурас.

Жиняк реализира две дузпи в добавеното време на първата част и в 57-ата минута. Автогол на Елвин Касилдо оформи крайния резултат в 78-ата минута.

Олимпия игра през цялото второ полувреме с човек по-малко след червен картон на Дейби Флорес малко преди почивката.

Във финала Тигрес ще спори с Лос Анджелис ФК. Американският им се наложи с 3:1 над Америка от Мексико. Себастиан Касерес откри резултата за мексиканците в 11-ата минута. В продължението на първата част Едуард Атуеста от Лос Анджелис получи червен картон.

Въпреки това тимът от МЛС направи обрат в рамките на 60 секудни в началото на второто полувреме с голове на Карлос Вела. В 79-ата минута Луис Рейес от Америка също бе изгонен.

Крайният резултат оформи Латиф Блесинг в продължението на мача.