Днешните мачове от 32-я кръг във френската Лига 1 определено не могат да бъдат определени като резултатни, след като в осемте срещи, изиграни днес паднаха едва 4 попадения.

Интересно е също, че и четирите гола паднаха само в 2 мача, а всички останали двубои завършиха с нулеви ремита. В единия мач с голове приятната изненада Тулуза успя да надделее с 2:0 над гостите от Оксер, а попаденията бяха дело на Емана в 6-ата и Мансаре в 30-ата минута.

Трите точки изкачиха изкачи домакините на втора позиция с 52 точки, което място дава право на участие в Шампионската лига. Лидер убедително продължава да бъде съставът на Лион, който има 66 точки, но и два мача по-малко. В друга среща Лил победи Сошо отново с 2:0, като загубата смъкна гостите до четвъртата позиция, а Лил запази шестото си място.