РангеловСтрасбург с Димитър Рангелов в редиците си направи 1:1 като гост на Брест в мач от 17-ия кръг на френската Лига 2. Бившият нападател на Славия започна сред титулярите на треньора Жан-Пиер Папен и престоя на терена до 56-ата минута, когато отстъпи мястото си на Кевин Гамейро.

Интересна бе схемата, която избра наставникът на "елзасците" за гостуването на Брест. Папен започна двубоя с трима чисти нападатели в лицето на Рангелов, Тюм и Молонгуй. Въпреки мощната атака на Страсбург, в последните секунди на първото полувреме футболистите на Брест успяха да открият резултата чрез Шарпен.

След масиран натиск в началото на втората част "елзасците" изравниха с попадение на Коад от дузпа в 50-ата минута. Малко след това Рангелов напусна терена, но до края на двубоя резултата 1:1 се запази.

След ремито "елзасците" продължават да заемат третата позиция в таблицата, изоставайки на 3 точки от втория Каен и на цели 9 от лидера Метц. Другият българин в състава Емил Гъргоров не попадна в групата за този двубой. Следващата среща на Страсбург е за купата на Франция - срещу скромния Весул на 25 ноември.