Деймън Северсън вкара гол в 2:47 минута на продължението, а Ню Джърси преодоля пасив от два гола в третия период, за да победи Ню Йорк Рейнджърс с 4:3 в среща от редовния сезон на Националната хокейна лига (НХЛ) на САЩ и Канада.

Джак Хюз вкара два пъти, за да удължи своята головата си серия до пет мача и направи асистенция за попадението при числено превъзходство на Джаспър Брат, а "дяволите" прекъснаха серия от загуби с 0-7-1 като домакин.

Джими Веси, Жулиан Готие и Крис Крейдър отбелязаха за Рейнджърс, а вратарят Игор Шестьоркин завърши с 40 спасявания.

Витек Ванечек отрази 31 удара за Ню Джърси.

Кирил Марченко реализира първия хеттрик в кариерата си и вкара дузпа, за да помогне на Кълъмбъс да спечели срещу Каролина с 4:3. Патрик Лейн и Кент Джонсън също отбелязаха при дузпите, а Джонсън добави и две асистенции.

Макс Пачиорети отбеляза два гола, а Брейди Шей вкара един за Каролина.

Бъфало победи Минесота с 6:5 след продължения. Расмус Далин отбеляза два гола и записа три асистенции, Виктор Олофсон също отбеляза два пъти, включително победния гол 18.3 секунди преди края на продълженията.

Монреал надделя над Сейнт Луис с 5:4, а Йоел Армия се отличи с две попадения.

В други срещи от тази нощ Торонто спечели с 4:1 над Детройт, Сиатъл разгроми Отава с 8:4 и записа четвърти пореден успех, а Лос Анджелис спечели срещу Лас Вегас с 5:1 след три гола на Кевин Фиала.