Отборът на Нефтохимик допусна поредна загуба през този сезон. Днес "шейховете" отстъпиха пред Ботев (Гълъбово) с 0:2 и мястото им във Втора лига е под въпрос. Тимът има едва 4 точки и уверено крачи към аматьорския футбол на страната ни.

Позволиха на Нефтохимик да протестира срещу бездействието на Община Бургас

"Шейховете" ще проведат мирно събрание на 28 ноември

Бургазлии започнаха много смело двубоя и постоянно се опитваха да си проправят път към вратата на гостите. В края на полувремето обаче, Ботев откри резултата чрез Стефан Станчев и попари надеждите на "шейховете" преди почивката.

След подновяването на играта, случващото се на терена бе доста равностойно. Десет минути преди края на мача Ботев отбеляза втори гол чрез Кирилов, след добре проведена акция, като гостите се възползваха от слабостите в защитата на "зелените". Така беше оформено и крайното 0:2.