Селекционерът на България Петър Хубчев коментира равенството 1:1 срещу Черна гора на старта на квалификациите за Евро 2020.

"Труден мач, но не сме и очаквали лесен мач. Чувството е на съжаление, че не успяхме да победим.

Мисля, че имахме положения, от които можеше да се възползваме по-добре. Не успяхме да вкараме. Не е само шанс - много работи са.

Мисля, че първото полувреме бе по-добро. Второто полувреме няколко фактора изиграха роля. Този гол от контраатака, в която можеше по-добре да реагираме. След това 15 минути отборът не беше на терена. Радва ме, че намерихме сили да изравним.

За мен началото на квалификациите е успешно. Всички очакват в тази група да има четири равностойни отбора. Всяка точка и всеки гол може да окажат влияние.

Контузията на Чочев е тежка", заяви Хубчев.

България и Черна гора не се победиха - 1:1

България спаси точката срещу Черна гора, Неделев с гол от несъществуваща дузпа за 1:1 на "Васил Левски"