Завърналият се на българската врата - Николай Михайлов беше откровен и разкри големите проблеми на родния футбол, които са отговорни за трагичното представяне на националния ни тим. Тази вечер "лъвовете" бяха победени и от Уелс.

Крушарски с атака по националите: По-добре да се прибират при гаджетата и да си лежат до тях

"Не ги ли е срам!"

"Може да се завърне духът след една победа, но по начина по-който играем, трудно ще стане. Трудно се говори след такива мачове. Истината е, че сме далеч от истината. Както видяхме за 96 минути нямаме положение. Как да успеем да отбележим и да вземем точка. Допускаме елементарни грешки в защита без значение в коя минута. Те имаха проблеми в атака. Резултатът можеше да е съвсем друг. За наше щастие не беше. Трябва коренно да променим начина си и стила си на игра.

Не можем да разчитаме на две млади крила и на опита на двама-трима. Виждате какви играчи влизат за другите тимове, правят разликата. Проблемът е, че първенството ни е на ниско ниво. Това е реалността. Все по-малко наши играчи играят в чужбина. Това е реалността към момента. Преди 10 години имаше повече българи в чужбина, даже беше трудно да селектираш група от 22-3 футболисти. Видяхме колко промени се направиха само за десет дни и нямаше промяна. То няма никакво самочувствие, за какво ниско самочувствие говорим. Даже в очите на някои футболисти виждам страх.

Александър Цветков със странно изказване: Създадохме доста добри ситуации за гол

"Тичаме, борим се.."

Много голяма е разликата между efbet Лига и Европа. Само можем да се надяваме пак да стигнем до такъв решителен мач като този с Унгария, но това стана вследствие на добрите ни игри в Лигата на нациите, а сега нищо не може да направим", завърши вратарят на Левски.

България загуби от Уелс с 0:1 в Лига на нациите