Няма да продължа договора си с "Ливърпул". Това разкри пред "24 часа" вратарят Николай Михайлов. "Контрактът ми е за три плюс две години. Вече ми предложиха да го преподпиша и да влезе в сила опцията, но с мениджъра ми Лъчезар Танев преценихме, че е по-добре да не го правя. Така че от догодина ставам свободен агент.
Като гранд те купуват много футболисти и после ги преотстъпват по различни отбори. Когато някой иска да те купи пък, поставят многомилионни трансферни суми. Не че ги упреквам, защото това е нормална политика за клубове от такъв ранг. Но смятам, че така може би пропускам възможност и аз да играя в много сериозен отбор, а не само да съм собственост на такъв. Затова може да се каже, че сме в лек конфликт с "Ливърпул". Но преценихме, че за бъдещето ми е по-добре да не подписвам клаузата за още две години", заяви синът на Боби Михайлов.
Ники сензационно бе купен от "Ливърпул" точно преди две години - на 27 юни 2007-а, само ден преди да навърши 19 години. Днес, ден преди да стане на 21, той е решен да скъса с петкратния носител на КЕШ.
Въпреки че имаше няколко предложения от Англия, Италия, Испания и Холандия, Михайлов обяви още, че ще остане в досегашния тим, в който играеше като преотстъпен - "Твенте". "Ако отида в друг тим, тепърва ще ми трябва време за аклиматизация. Лъчо Танев вече е провел разговори със Стив Макларън.
Никъде не можеш да имаш гаранция, че ще си титуляр. Но аз се надявам, а и ще се боря да играя все повече през този сезон. Играем и квалификации за Шампионската лига. Мачовете ни ще са повече, съответно и шансовете за мен - също. Дано пазя по-често, а след година ще видим накъде ще продължа", завърши българският национал.
rUDY
на 27.06.2009 в 09:18:27 #24много благодатна статия за злобните свинье
иначе кой иска да играе при прошляците от Лузърпул? 
ZRITEL
на 27.06.2009 в 09:11:56 #23НИКЪДЕ НЕ МОЖЕШ ДА ИМАШ ГАРАНЦИЯ, ЧЕ ЩЕ СИ ТИТУЛЯР..... ДА, АМА В ЛЕФСКИ - МОЖЕ, НО АКО СИ ЗЕТ, СИН, БРАТ...........
Chelsea_69
на 27.06.2009 в 08:45:10 #22На първата му тренировка на Анфийлд Бенитез попитал асистента си : "Абе, къ'в е тоя"
бате ВИ
на 27.06.2009 в 08:34:15 #21peter40
на 27.06.2009 в 08:11:22 #20може да се каже, че сме в лек конфликт с "Ливърпул". Но преценихме, че за бъдещето ми е по-добре да не подписвам клаузата за още две години"

antwerpmiracle
на 27.06.2009 в 08:07:30 #19Аз също скъсах с Парис Хилтън.
Имам чувството, че не съм титуляр при нея.
Напоследък все по рядко ме "пускаше в игра".
Не стигат другите , ами и този досадник Кристияно взе да се навърта наоколо.
Не виждам той , с какво е по-добър от мен.
Тя дълго плака
, и ме моли да остана
,
Но аз останах непреклонен

cowfucker
на 27.06.2009 в 07:49:19 #18Да къса и с националния,че си е*ало майката
GAD
на 27.06.2009 в 07:41:05 #17Малката Перука - титан, титан!
Абе не е малко да напишеш в автобиографията си: "отказах да преподпиша с Ливърпул"

aristo
на 27.06.2009 в 07:21:40 #16Михайлов къса с Ливърпул

MonKaTa
на 27.06.2009 в 07:15:51 #15Жалко боли ги говедата защото възлагаха много надежди на него ,но веднага го разбраха какъв боклук е
danko
на 27.06.2009 в 06:51:50 #14заиграе*
danko
на 27.06.2009 в 06:51:11 #13И аз чух, че можел да заирае в Сити, дали в Манчестър сити или Син сити
.
chicago
на 27.06.2009 в 06:25:03 #12Михайлов къса с Ливърпул ----------------------------------- Ливърпул - Кой е този Михайлов

raylight
на 27.06.2009 в 06:24:39 #11Toй е титуляр в Твенте доста често, а те сега играят квалификации за ШЛ. Всичко това в първенството на Холандия, не на България
4i4О
на 27.06.2009 в 06:20:03 #10Малката парука,ще тренира в Син сити....

Raven_K
на 27.06.2009 в 06:18:59 #9"Затова може да се каже, че сме в лек конфликт с "Ливърпул".
А Ливърпул знаят ли, че не си случаен човек и ще си имат проблеми с теб? 
cris_ronaldo_7
на 27.06.2009 в 06:16:21 #8Този ако си мисли,че по-силен отбор от Ливърпул ще го купи жестоко се лъже.Червените бяха идеалния тим за него.Но ако продължава да пази така............................
hufu
на 27.06.2009 в 06:15:21 #7> Е това вече е ужасна новина за Ливърпул - ако не задържат Никито ще се сринат в премиерлигата и ще се борят да не изпаднат
Поне да бяха му позволили да гледа някой мач на Анфийлд преди да ги напусне
Сега като отиде на герена ще видят те 
cris_ronaldo_7
на 27.06.2009 в 06:14:47 #6Тъпак
M6
на 27.06.2009 в 06:12:28 #5И кой беше този Николай Михайлов?