Няма да продължа договора си с "Ливърпул". Това разкри пред "24 часа" вратарят Николай Михайлов. "Контрактът ми е за три плюс две години. Вече ми предложиха да го преподпиша и да влезе в сила опцията, но с мениджъра ми Лъчезар Танев преценихме, че е по-добре да не го правя. Така че от догодина ставам свободен агент.
Като гранд те купуват много футболисти и после ги преотстъпват по различни отбори. Когато някой иска да те купи пък, поставят многомилионни трансферни суми. Не че ги упреквам, защото това е нормална политика за клубове от такъв ранг. Но смятам, че така може би пропускам възможност и аз да играя в много сериозен отбор, а не само да съм собственост на такъв. Затова може да се каже, че сме в лек конфликт с "Ливърпул". Но преценихме, че за бъдещето ми е по-добре да не подписвам клаузата за още две години", заяви синът на Боби Михайлов.
Ники сензационно бе купен от "Ливърпул" точно преди две години - на 27 юни 2007-а, само ден преди да навърши 19 години. Днес, ден преди да стане на 21, той е решен да скъса с петкратния носител на КЕШ.
Въпреки че имаше няколко предложения от Англия, Италия, Испания и Холандия, Михайлов обяви още, че ще остане в досегашния тим, в който играеше като преотстъпен - "Твенте". "Ако отида в друг тим, тепърва ще ми трябва време за аклиматизация. Лъчо Танев вече е провел разговори със Стив Макларън.
Никъде не можеш да имаш гаранция, че ще си титуляр. Но аз се надявам, а и ще се боря да играя все повече през този сезон. Играем и квалификации за Шампионската лига. Мачовете ни ще са повече, съответно и шансовете за мен - също. Дано пазя по-често, а след година ще видим накъде ще продължа", завърши българският национал.
antwerpmiracle
на 27.06.2009 в 13:23:36 #4463. XML | 27.06.2009 16:15 Вердер са изкочили с оферта на която няма да откаже Михайлов. Страшно много държали да го имат в отбора си. Щели да го пускат на загрявката на футболистите... за да се посмеят преди мача... ========================================================
ХМЛ , това са лъжи
Вярно е, че "Вердер" изпитват трудности в нападение и се нуждаят остро от изявен голмайстор , но едва ли точно Ники е най-подходящия.
Нека не избързваме и да го правим "звезда" само заради един-единствен гол , пък бил той и в ШЛ...
..............................................
.......................................................
.
бате ВИ
на 27.06.2009 в 13:16:52 #43Затова може да се каже, че сме в лек конфликт с "Ливърпул". Но преценихме, че за бъдещето ми е по-добре да не подписвам клаузата за още две години", заяви синът на Боби Михайлов. ==============================
Ей сега Ливърпул я загазиха.... 
XML
на 27.06.2009 в 13:15:51 #42Вердер са изкочили с оферта на която няма да откаже Михайлов. Страшно много държали да го имат в отбора си. Щели да го пускат на загрявката на футболистите... за да се посмеят преди мача...
Morientes
на 27.06.2009 в 13:09:23 #41Таткото да си го прибира в А РФГ... Видя се че говедо не може да пробие на запад в какъвто и да е отбор да не говорим за големите та ако ще и Платини да ходатайства...Срам за България.................
Kотарака
на 27.06.2009 в 13:03:43 #40малката перука сменя клуба! ... продали го?
... не, подарили го 
marata3
на 27.06.2009 в 12:56:34 #39Ники финта, отсвири Ливърпул
Grandos
на 27.06.2009 в 11:55:59 #38Психоза сред прасетата. Няма ли вече ваксина срещу свинската чума и грозните загуби с по 7-8 парцала. Докога Дудука ще гушка калъфки и с кое поколение фотоапарати ще направи цифрова снимка на ЦАЦА от неин мач в Европа през пролетта. Свинщина.
Fight club
на 27.06.2009 в 11:47:06 #37Ники не е лош вратар, но връзките и самочувствието му изядоха главата, както и грешката с Вердер, всеки бърка, особенно като е вратар, тогава грешките се помнят, но той просто е много надут и арогантен, затова му се нахвърлиха, Митрев е по-добър от него, но няма роднини момчето, съдба, за мен Ники Михайлов е поредният пропилян талант на синята школа, ако остане в Твенте, там пази доста често за вратар на неговата възраст, а да не забравяме че Холандия е школа за вратари. От ЦСКА съм,
antwerpmiracle
на 27.06.2009 в 11:44:05 #3654. Zin | 27.06.2009 14:17 От Ливърпул: - Михайлов, уволнен си! Михайлов: - Не, аз ви напускам!!! ==================================== Друга версия: ========= Михайлов : - Махам се ! Повече не искам да ви виждам! Няма да стъпя тук , дори и да ми се молите !
От "Ливърпул" :
- Добре. Но .... всъщност , кой бяхте вие ?

samoray
на 27.06.2009 в 11:39:45 #35От Ливърпул: -Михайлов, няма да ти подновим договора. Михайлов: -Тогава напук аз няма да го подпиша!
Joe
на 27.06.2009 в 11:33:46 #34Безредици по улиците на Ливърпул. Хиляди фенове протестират срещу собствениците и мениджъра Бенитез след като се разбра че Ники Вратарчето къса с клуба...

Zin
на 27.06.2009 в 11:17:30 #33От Ливърпул: - Михайлов, уволнен си! Михайлов: - Не, аз ви напускам!!!

Elber
на 27.06.2009 в 10:38:42 #32Браво, Ники!Най-накрая ти дойде акъла в главата. Много умна постъпка. Бягай колкото се може по-далеч от безтитления Лузърпул!
Maldini
на 27.06.2009 в 10:35:16 #31Хахаха, ще имал нужда от климатизация. Такава нужда имат играчите които играят за отборите си а не тези които гледат мачовете от пейката. Щял да скъса с Ливърпул или по-точно Ливърпул не иска да му поднови договора!!!
Nikooo5
на 27.06.2009 в 10:18:11 #30Те от Ливърпул знаят ли, че Михайлов е техен играч. Аз не съм ного убеден. Честито на националите по волейбол.
nick
на 27.06.2009 в 09:57:44 #29Ебати гнусното плешиво леке!На тати сладура!
mitako
на 27.06.2009 в 09:53:56 #28Кви па са тея Ливърпул
Перуката2 е класа над този жалък тим
И тук кариерата му свършва...ще играе само за националния при мъжете докато тате е на власт и всички ще го забравим бездарника 
OnTheKop
на 27.06.2009 в 09:47:44 #27Tц,тц,тц,тц... как ме е яд
Злобил
на 27.06.2009 в 09:37:34 #26След отказа на Ники Михайлов за продължаване договора бе запитан от журналист за кратък коментар: Ж. -Не смятате ли че има много общо между вашата менажерска двойка и тази на Карлос Тевез. Н.М. - Не ,другата мениджърска двойка е наполовина като нашата. Ж. -??? Н.М. -Ами там глупаците са наполовина.
ricar
на 27.06.2009 в 09:28:29 #25Колко бъзици има само под тая статия...Ники Михайлов стана втория човек след Тодор Живков за който толкова вицове се разправят...провокативен,агресивен,самомнителен,без покритие,арогантен,протежиран,за жалост е от Левски...не мога да повярвам че Ливърпул държат да имат нещо общо с подобно футболно недоразумение