Колко точки имат сили да спечелят юношеските национали в група "А" на Евро'08?
24.06.2008 09:25:51
Източник: Камен Влахов
24.06.2008 09:25:51
Източник: Камен Влахов
Добави приложението и следи новините директно от началния си екран.
liverpool1892
на 08.07.2008 в 10:35:43 #266
Blue Sea
на 07.07.2008 в 15:39:41 #258 точки - поне 2 победи и равен и максимум 3 победи. Значи "имаме сили" за 8т.
Artillery
на 01.07.2008 в 08:29:56 #24Само ми е чудно как от 3 мача ще спечелят 8 точки
Artillery
на 01.07.2008 в 08:28:18 #23Много 15-ки и 18-ки бе
Тихомир Ушев
на 27.06.2008 в 18:06:55 #22Мерси, успех на нашите!
Д-Р СОКРАТЕС
на 27.06.2008 в 17:41:23 #21...тошев де
Д-Р СОКРАТЕС
на 27.06.2008 в 17:40:42 #20не е иван иванов, а тонев
Тихомир Ушев
на 27.06.2008 в 14:25:35 #19Русокосият играч на заден план не е ли Иван Иванов?
Той играе за младежите, странно, че има право да представя юношите.
Тихомир Ушев
на 27.06.2008 в 14:22:44 #18Какъв произход има въпросният Георги Пашов? А иначе аз казвам 7.
lokomotiveca
на 27.06.2008 в 12:51:59 #17http://topsport.ibox.bg/footballstat/tournament_40
lokomotiveca
на 27.06.2008 в 12:50:27 #16пичове те играят така както в групите на шампионската лига
lokomotiveca
на 27.06.2008 в 12:49:24 #15пичове те играят по два мача бг - исп .......... исп - бг и така с другите
silence
на 27.06.2008 в 10:12:43 #14Като цяло анкетата е несериозна и недобре премислена. Какво ни казват тези резултати? Нищо. А можеше да бъде примерно: не повече от 2, 3-4, 5-6, 7 и нагоре.
silence
на 27.06.2008 в 10:09:59 #13Аз гласувах 8. Поне няма да се ядосвам, ако не позная.
Crosby
на 25.06.2008 в 16:31:25 #12SimplyREDS плашим се и аз! вече са 8!
SimplyREDS
на 25.06.2008 в 06:24:17 #11по-феноменално е, че 4 човека са маркирали 8т. т.е. каквато и глупост да се предложи, все ще има фенове в България
FC Bayern
на 25.06.2008 в 06:03:43 #10Абе няколко човека под мен сте с много кухи мозъци!!! Иво Андонов като е 1-и номер, зачи трябва да е в състава, така ли? Освен да пишете глупости,хич не се интересувате, пък да кажем замислите, за да видите, че гащетата са тренировъчни!!! А чернокожото момче си е много свястно, казва се Героги Пашов, от Литекс! И е българин!!!
BulCan
на 24.06.2008 в 21:44:30 #9a 15-kaта прилича на Ромарио !!
Gichev90
на 24.06.2008 в 16:20:18 #818 номер прилича на К. Роналдо
поне на тъс снимка
dex13
на 24.06.2008 в 14:58:11 #78