Димитър Бербатов почти сигурно няма да промени решението си и няма да играе за националния отбор на България.
29-годишният нападател, който от началото на сезона има седем гола в Манчестър Юнайтед, сложи край на кариерата си в националния тим това лято, след като се разписа 48 пъти в 77 мача с екипа на страната ни.
Новият национален селекционер Лотар Матеус обяви вчера, че ще говори с Бербатов, за да се опита да го накара да промени своето решение. Голмайсторът, който даде обширно интервю за клубната телевизия на Манчестър Юнайтед, явно остава непреклонен в своето решение.
"Обещах на себе си, че когато наближа 30-тата си годишнина и ако не съм направил нещо значимо с националния отбор, то тогава ще бъде най-добре да се оттегля и да дам шанс на по-младите играчи".
"Исках те да видят какво е носиш националния тим на гърба си". Бербо освен това призна, че е бил много горд, когато счупи рекорда на Христо Бонев за най-много голове с екипа на "трикольорите".
"Аз исках да подобря този рекорд преди да се оттегля от националния отбор. Когато успях да го постигна, това бе един от дните, с които най-много се гордея",завърши Митко.
SashoDikov
на 24.09.2010 в 14:02:14 #150А ти, кукло непоръбена, кога си носил национала на гърба си бе? Срещу Малта ?
ВУЦ
на 24.09.2010 в 14:01:28 #149МИСЛЯ, ЧЕ ВЪПРЕКИ ЛЮБОНАТА СВАДА М/У СЪСЕЛЯ И ОЛЕ ТЕ В КРАЙНА СМЕТКА СЕ ОБИЧАТ И ПРИКАЗКАТА ИМ ЩЕ СВЪРШИ СЪС ЩАСТЛИВ БРАК И ВЕЧНА ФОРУМНА ЛЮБОВ + ДЕЧИЦА БЕЗБРОЙ (ФЕЙК ЮЗЪРИ
)

ricar
на 24.09.2010 в 14:01:04 #148Така е.И Дукла и Хонвед и Динамо Тбилиси са дали на футбола Масопуст,Недвед,Пушкаш,Арвеладзе,Каладзе
пиргос
на 24.09.2010 в 13:59:28 #147петре,да сравняваш футболист с друг футболист си е малко както конкурс мис незнам си какво
сравняват се отбори,а като сравняваме отбори
10 точки аванс пред деветия цска,победа в първи мач на група на ЛЕ,по-висок клубен коефицент,смазващо превъзходство в преките двубои 
веселяк
на 24.09.2010 в 13:59:14 #146пиргос | 24.09.2010 16:53 веселяк,аре стига с тая овца светла иванова ================================= ДОБРЕ БЕ....
Джерард призна Бербатов: Той е от световна класа

ricar
на 24.09.2010 в 13:59:08 #145Даже Западните медии научиха за спора между Гунди и Стоичков
ВУЦ
на 24.09.2010 в 13:58:18 #144ricar
на 24.09.2010 в 13:54:45 #143Борусия Дортмунд не са голям клуб за Западните стандарти.Все едно да кажеш, че Нотингам или Реймс са големи отбори.
Петър
на 24.09.2010 в 13:54:41 #142Най-интересното е, че когато омерзително плюят по Бербатов, не го сравняват с някой футболист на Левски, който да е постигнал нещо повече от него или да се е доближил до успехите му. Редно е в подобен спор да се каже: "Бербатов е калпав футболист, защото футболистът на Левски ........ ............, футболистът на Левски ......... ........... и т.н. са постигнали това и това, взели са участие в тези и тези мачове, отбелязали са на еди кого си, играли са като титуляри в еди кой си знаменити клубове, били са голмайстори на същите клубове, били са във фокуса на световните медии, докато се е състезавали за тях. Хайде господа левскари, дерзайте ...
NAPOLI
на 24.09.2010 в 13:53:22 #141Забравяш Боруся Дормунт от 90 -те и купа на УЕФА по късно!
пиргос
на 24.09.2010 в 13:53:06 #140веселяк,аре стига с тая овца светла иванова
поне от статиите на георги атанасов не лъха на превръзки,червила и шноли,а се говори за майката история 
t
на 24.09.2010 в 13:52:55 #139http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2&page=67 ------------- Аре за Гения от България

YasoBaso
на 24.09.2010 в 13:52:38 #138Отговарям ти за Пирин и Тотнъм - защото ти репликираш с Балкан Ботевград ============== Аз ти казвам, че си тъп, ти не ми вярваш! Аз харесвам Бербатов като футболист и се гордея с него като българин, и изобщо не ме интересува през кои отбори е минал, за да стигне до МанЮ! А ти се хвалиш с Мариян, защото е бил играч на Левски и изтъкваш това, сякаш ако не е бил в Левски нямаше да играе футбол никога!!! Ако Бербатов беше минал през Левски, вместо през Цска аз пак щях да се гордея и да му се радвам, само, че тогава и ти щеше да се радваш и да се тупаш в гърдите!, Сещаш ли се? Аре!
веселяк
на 24.09.2010 в 13:50:54 #137Ропотът на дребните души От Нова Зеландия до Аляска само за часове едно име обиколи всички агенции и медии. Всички чуха и прочетоха за гениалния българин и гениалния играч на Манчестър Юнайтед. Феномен. Едно име направи за позитивния облик на България повече, отколкото всичките пари, които ще се излеят за рекламата й, като туристическа дестинация. Една тичаща безплатна реклама на една малка държава, която се споменава с добро само когато се употребява до неговото име. ================================================== БЪЛГАРИТЕ РАЗБИРАМЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС....

ricar
на 24.09.2010 в 13:50:11 #136говориме на клубно ниво
ricar
на 24.09.2010 в 13:48:53 #135блякбрън
vandenberg
на 24.09.2010 в 13:47:46 #134А и имат доста титли на ШЛ - като започнеш с Хамбургер, Айнтрахт, Борусия, Байерн ------------------------------------------------------------------ Да, прав си момче? Какво са тук някакви си Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Нотингам Форест, Астън Вила. Има няма само някакви си 11 КЕШ
веселяк
на 24.09.2010 в 13:47:39 #133те още помнят пролетните мачове с блякбрън,челси и байерн,където разчитаха на футболния гений и той не ги подведе =================================================
...с Байерн....

ricar
на 24.09.2010 в 13:46:31 #132Англия са по-голяма сила на клубно ниво от дойчовете.Немците са с овехтели успехи от 70-те.
пиргос
на 24.09.2010 в 13:45:30 #131да е жив и здрав митко бербатов и да радва дълги години само феновете на манчестър юнайтед с брилянтната си игра
те още помнят пролетните мачове с блякбрън,челси и байерн,където разчитаха на футболния гений и той не ги подведе 