Българският национален отбор до 15 години стартира участието си в международния приятелски турнир "Влатко Маркович" с неприятна загуба от силния състав на домакините от Хърватия.

Първият гол в българската врата падна още в десетата минута от срещата и бе дело на Косович, пак той само 6 минути по-късно вкара и второ попадение. Крайният резултат от 3:0 бе оформен в 24-тата минута от мача от Бабич.

Септември (София) с четирима юношески национали

"Лъвчетата" се събират за тренировъчен лагер и приятелски турнир в Сърбия

Утре от 18:30 часа нашите излизат срещу Беларус, а на 7 май от 16:45 часа ще се изправят срещу Северна Македония.