Юношеският национален отбор на България до 18 години не успя да победи Македония и във втората приятелска среща между двата тима.

След като младите "лъвове" допуснаха загуба с 0:1 във вторник, днес направиха равенство 1:1.

Възпитаниците на Светослав Тодоров поведоха в резултата чрез Илия Стефанов, който бе точен в 15- ата минута.

Македония успя да изравни в 70- ата минута, когато Албан Сюлеймани се разписа от пряк свободен удар.

Контролните мачове бяха част от подготовката на отбора за предстоящите евроквалификации при U19 през ноември. България е домакин на мачовете от група 8, като съперници на нашите са Дания, Португалия и Беларус.

Македония U18 - България U18 1:1

0:1 Илиян Стефанов (14)
1:1 Албан Сюлеймани (70)

България U18: 1. Даниел Наумов, 15. Петър Генчев, 3. Васил Добрев, 18. Мариян Димитров, 4. Ангел Лясков, 10. Илиян Стефанов, 6. Асен Чандъров, 8. Георги Русев, 11. Светослав Ковачев, 9. Тонислав Йорданов, 13. Добромир Бонев
Селекционер: Светослав Тодоров

Македония U18: 12. Ристе Янков, 13. Виктор Стойковски, 3. Михаил Маневски, 5. Нехар Садики, 6. Есмин Личина, 15. Дарко Додевски, 10. Давор Здравковски, 7. Даниел Милованович, 16. Шефит Шефити, 9. Албан Сюлеймани, 19. Милан Ристевски
Селекционер: Жетон Несими

Съдия: Далибор Джорджески (Македония)