Отборът на Наполи стартира с успех участието си в новия сезон от италианското футболно първенство.

"Небесносините" спечелиха визитата си на Верона с 3:1.

Подобаващо за тима на победителите се представи Аркадиуш Милик, за когото се говореше в последните няколко месеца, че може да напусне състава.

Завърналият се след тежка травма нападател остави отлично впечатление у феновете с изявите си, като се отличи и с гол на сметката си. Той бе точен за 0:2, 5 минути преди почивката.

Преди него резултата откри Сопрайен, пратил топката в собствената си врата, за радост на привържениците на тима от Неапол.

Шампионско и предсказуемо начало за Ювентус в Серия "А"

3:0 за торинци пред собствена публика

3:0 направи Гулам след малко повече от час игра, а крайното 1:3 оформи Пацини, разписал се от бялата точка 6 минути преди края на мача. За нарушението си при дузпата от игра бе изгонен футболистът на гостите Хисай.

Така Наполи стартира с победа и ценни три точки като гост новата кампания в Серия "А".