Отборът на Наполи записа разгромна победа с 4:0 над Фрозиноне в днешния мач помежду им от 15-ия кръг в Серия "А".

Резултатът бе открит още в 7-ата минута, когато Лоренцо Инсиние комбинира по чудесен начин с Желински, а той от своя страна овладя по най-добрия начин топката и веднага шутира към десния ъгъл, реализирайки за 1:0.

Второто попадение за неаполитанците дойде в 40-ата минута. Тогава Адам Унас впечатли с невероятна самостоятелна акция, която завърши от около 5 метра, насочвайки кълбото към горния ляв ъгъл на вратата, а стражът на гостите просто остана безпомощен - 2:0.

Снимка 394149

Източник: БГНЕС

В 69-ата минута, Милик оформи класиката за домакините. Гулам изпълни ъглов удар, центрирайки към наказателното поле, където непокрит остана Аркадиуш, който надскочи защитата и с глава отклони топката за 3:0.

В 85-ата минута, Милик оформи крайното 4:0, след като лесно преодоля вратаря, засичайки центриране отново на Гулам.

След тази победа, Наполи събра 35 точки и заема второто място в Серия "А", докато Ювентус е на първата позиция с 43. Фрозиноне пък е на дъното с осем.